gre kdo v ARCO?
Objavljeno: 28 Apr 2005, 17:30
Kot ze naslov pove, jutri 29.8.05 popoldan po 16 uri mam gorku zelju da bi sel v arko pa nebi sel sam, bi se pa z velikim veseljem prikljucu kaksnemu, ki ma plac v avtu.
Jasno dam za percek.
Dobre duse javite se na telefon 040296571
LP
Primoz
Jasno dam za percek.
Dobre duse javite se na telefon 040296571
LP
Primoz