Stran 1 od 1

Bela peč

Objavljeno: 14 Maj 2011, 18:09
Napisal/-a merman
Danes sva z Ano obiskala to prečudovito? steno. Izbira cilja je bila vrhunska - spal sem lahko do pol devetih :) , pa še dostop se je zavleku ker je bla cesta zaparkirana (bager in tzraktor popravljala električno napeljavo).
No do stene sva le prišla in jo seveda tudi naskočila. Najprej sva lezla smer št.3 (Direktna smer), mislim da o njej povem vse, če povem da bi ji Davor z lahkoto dodelil laskavi naziv smer drekovka, če ne gnusevka. V drugo sva imela več sreče pri izbiri smeri (smer št.5 Jubilejna). V tej je potrebno plezati ves čas, zanimivi detajli pa si sledijo en za drugim...

Tudi vam, m