Stran 1 od 1

Dolomiti in Bergantova v Steni

Objavljeno: 30 Jun 2011, 14:13
Napisal/-a nasty
Po uspešnem prebijanju čez dolomitske stene sem žal manjkala na izpitih in najboljšem žuru. Razlog je tudi da plezam tako počasi da me še polži prehitevajo:ctf: .

Včeraj sem se Petrom Juvanom odpravila pod Triglavsko steno preizkusit v Bergantovo spominsko smer. Obema je uspelo. Lažji raztežaji pa so kot se za naše hribe spodobi. Potrebna je večja previdnost kot v Dolomitih. Pa klin tudi prav pride. Bil je res lep dan in super razpoloženje!

Slika

Objavljeno: 01 Jul 2011, 08:59
Napisal/-a KatjaR
:)

Objavljeno: 01 Jul 2011, 22:04
Napisal/-a Kralj Matjaz
Bravo sabačka! Ni slabo za Matičarko, no tudi za Matičarja je to več kot povprečen dosežek.

Mogoče bo pa kr Nasty Sfingo sajtnla pred Natalijo.
Vprašmo kar Sfingo. Ej Kreso, dej cifro