Velebitaška v ANIČA KUKU
Trojna naveza Lea, Marko in moja malenkost smo bili ponovno v Paklenici (24.10.), šli smo v Velebitaško smer in jo splezali. Vendar ni šlo čisto prosto, ker je bila poč pod streho, ki je najtežje mesto v smeri, mokra. Na vrhu Aniča kuka ob pol petih nas je pričakalo toplo oktobersko sonce.
Dobra volja skrajša pot.
...sicer miren oktoberski ponedeljek v Aniča kuku, sta popestrila dva dogodka v bližnji okolici Velebitaške, namreč, v Mosoraški je iz prve tretjine smeri zgrmela v dolino velika luska in prav tako je iz Šubare poletela luska v dolino pospremljena z glasnim vzklikom. Očitno je potrebna previdnost tudi v Paklenici, ki je sicer znana po kompaktni skali.
Zadnjič spremenil Silvo K., dne 31 Okt 2011, 10:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Dobra volja skrajša pot.
... še nekaj utrinkov iz Velebitaške.
...luska...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
..raztežaj nad lusko je potegnu Marko...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...moja malenkost...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
... plošča pod streho...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...najtežji detajl...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...luska...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
..raztežaj nad lusko je potegnu Marko...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...moja malenkost...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
... plošča pod streho...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
...najtežji detajl...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Dobra volja skrajša pot.
