Stoder
Objavljeno: 09 Jan 2012, 20:09
V soboto smo se Ortič, Ana, Luka, Primož in jaz podali čez mejo preverit turne razmere na hrib Stoder za katerga v vodničku piše: ˝Vrh, na katerega si bomo pogosto sami utirali pot˝ in ja niso se zmotili!
Srečali nismo niti enega človeka, vidl smo pa zajca
Snega je bilo malo, veliko, skoraj preveč (not) in čisto nič - torej fural smo ceuca (čist hudo) in nismo šli do vrha ker so bile same skale in nič kaj ugodne razmere za smuko.
Mel smo se pa luštno in komi čakam, da zapade še kej snega da ponovimo kaj podobnega!!




Srečali nismo niti enega človeka, vidl smo pa zajca
Snega je bilo malo, veliko, skoraj preveč (not) in čisto nič - torej fural smo ceuca (čist hudo) in nismo šli do vrha ker so bile same skale in nič kaj ugodne razmere za smuko.
Mel smo se pa luštno in komi čakam, da zapade še kej snega da ponovimo kaj podobnega!!



