Begunjska vrtača
Objavljeno: 11 Jan 2012, 10:10
Smo šli trije pubeci f Begunjsko vrtačo f soboto. Naveza Jerman-Knop-Rozman se je prebila čez Jančevo smer.
Kresal pravi: Smer je bistveno lažja od Koželjeve, saj vseskozi poteka po lepem žlebu, ki se le enkrat v ozkem kaminu (20 m), postavi malo bolj pokonci. V kaminu mnogokrat ni snega. V najslabšem primeru bomo po skali plezali 2 raztežaja.
Hja, očitno so letos res slabe razmere, saj smo plezali 3 raztežaje (+ kratek skok v grapi). V kaminu res ni bilo snega, niti ledu, situacijo so pa reševale kot ponavadi trave. Razen tega da so bile Knopu ves čas pretesne kavbojke in da preostanek ekipe v celem dnevu ni bil sposoben niti ene resne debate, je bil dan kar uredu
fotke?
Kresal pravi: Smer je bistveno lažja od Koželjeve, saj vseskozi poteka po lepem žlebu, ki se le enkrat v ozkem kaminu (20 m), postavi malo bolj pokonci. V kaminu mnogokrat ni snega. V najslabšem primeru bomo po skali plezali 2 raztežaja.
Hja, očitno so letos res slabe razmere, saj smo plezali 3 raztežaje (+ kratek skok v grapi). V kaminu res ni bilo snega, niti ledu, situacijo so pa reševale kot ponavadi trave. Razen tega da so bile Knopu ves čas pretesne kavbojke in da preostanek ekipe v celem dnevu ni bil sposoben niti ene resne debate, je bil dan kar uredu
fotke?






