Stran 1 od 1

Begunjska vrtača

Objavljeno: 11 Jan 2012, 10:10
Napisal/-a Spasiba
Smo šli trije pubeci f Begunjsko vrtačo f soboto. Naveza Jerman-Knop-Rozman se je prebila čez Jančevo smer.

Kresal pravi: Smer je bistveno lažja od Koželjeve, saj vseskozi poteka po lepem žlebu, ki se le enkrat v ozkem kaminu (20 m), postavi malo bolj pokonci. V kaminu mnogokrat ni snega. V najslabšem primeru bomo po skali plezali 2 raztežaja.

Hja, očitno so letos res slabe razmere, saj smo plezali 3 raztežaje (+ kratek skok v grapi). V kaminu res ni bilo snega, niti ledu, situacijo so pa reševale kot ponavadi trave. Razen tega da so bile Knopu ves čas pretesne kavbojke in da preostanek ekipe v celem dnevu ni bil sposoben niti ene resne debate, je bil dan kar uredu :D


fotke?

Objavljeno: 11 Jan 2012, 15:02
Napisal/-a knop
Popravljam preozke, ne pretesne!!!

http://www.youtube.com/watch?v=xn_Haj_OevE :)

Še en dokaz da grejo glupi komadi v uho...

Objavljeno: 12 Jan 2012, 08:51
Napisal/-a merman
jas tebe fprašam, si dau gor slike?

Slika
Tjale gremo, NOT ,
Slika
drugi cug, vsega po mal, zato se temu reče mix :)
Slika
Davor varuje Knopa ,
Slika
ki pleza zadnji konkretni raztežaj.
Slika
Do vrha sledi grapa, z enim skokcom.
Slika
Razgledi....
Slika
Veselim maTIČarjem se mudi v dolino na p... in pa f... ;)

Objavljeno: 12 Jan 2012, 19:12
Napisal/-a MatevzK
Ej, tiči, bravo za tole! 8)