Desni pa Centralc
Objavljeno: 16 Jan 2012, 17:10
V soboto sva se z Matevžem odpravila v Tamar, ker sva dobila namig, da neki se pa že da zlest. Prvo sva šla v Desni slap pol pa še v Centralca. Poleg nemško govoreče naveze sva/smo bili sami. juhheeejjj


Zdej pa navali narode!


Zdej pa navali narode!