Jalovčev ozebnik
Objavljeno: 03 Feb 2012, 21:59
Danes ko sem se peljal proti Vršiču mi že na cesti ni bilo kaj prida všeč, nad kočo na Gozdu bi moral natikati verige, pa itak pol "zgaziti" še kako grapo (smer) v Mojstrovki, zato jo "pičim" v Planico, sneg naletava že na Jesenicah, v Tamarju ga je bilo zjutraj par centimetrov, pod ozebnikom pa dobre deset...Ker je bil plan mal spremenjen, sem itak da bil brez "psov", zato od skakalnic nesem dilce, pa gazim ponekod kar "na polno", vendar pa je "uno res divje ratalo šele" v ozebniku, in vrh njega.Smučarija kar ok, le vidljivost zelo slaba zaradi difuzne svetlobe, v ozebniku je še nekako šlo, nižje po dolini pa sem se večkrat kar v kup snega zaletel...
Popoldan sem bil zmenjen še pod slapom pod Gontami, zato se je po "pedagoškem" delu dan končal v trdi temi.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... vOzebnik02#
Popoldan sem bil zmenjen še pod slapom pod Gontami, zato se je po "pedagoškem" delu dan končal v trdi temi.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... vOzebnik02#