Javorjev vrh
Objavljeno: 04 Nov 2012, 19:05
V torek sva šla s Knopom probat, kako se gazi prvi letošnji sneg. Dol sva šla pa po zraku: http://www.gregorm.com/flying/Javorjev%20vrh%20web.wmv
Topel domek za vsakogar.
https://www.pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/
https://www.pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=3525