Stran 1 od 1

Javorjev vrh

Objavljeno: 04 Nov 2012, 19:05
Napisal/-a GregorM
V torek sva šla s Knopom probat, kako se gazi prvi letošnji sneg. Dol sva šla pa po zraku: http://www.gregorm.com/flying/Javorjev%20vrh%20web.wmv

Objavljeno: 05 Nov 2012, 07:35
Napisal/-a Hey Joe
Oj, lepoooo !

Objavljeno: 05 Nov 2012, 09:55
Napisal/-a gasperv
veselje
kje se prijavim? :)

Objavljeno: 05 Nov 2012, 16:52
Napisal/-a GregorM
Lahko kar tukaj, sam te vnaprej opozorim, da je to še hujša letalska družba kot Ryanair. Ne samo, da v zraku ne dobiš nič za jest, še padalo moraš pomagat gor nest. Pa včasih kakšen vzlet ne gre čisto po planu in se konča s prevalom ali dvema.