Ene par slikc s sobotnega grebenskega potepanja po Košuti treh nadebudnih Matičarjev. Vreme je služilo, predvsem s prav nič gorenjsko ventilacijo...pa tud žarek sonca smo si zaslužili.

veselih nog naokrog...

nasmeh ki je nalezljiv...tud če piha poj čez zobe

Wtf, kam pa zej...?

mjčkeno poplesavanja
Luštn. Naslednjič pa v škripavčku, smo sklenili.