Kravja Črna gora (Kobla)
Objavljeno: 08 Dec 2012, 21:28
Danes je bil izbor ture najbrž kar OK, le narava jo je kar pošteno zagodla...Snega je po nižinah gorenjske manj kot v večini Slovenije, višje ga je seveda padlo več, na Kobli ga je sedaj skupaj tja do sedemdeset centimetrov, so pa prehodi in sedla na severnih straneh spihana skoraj do kopnega.Seveda je ta sneg nekje obležal, zato je tudi veliko napihanega.Smučanje takoj z vrha solidna, nižje pa preveč težkega snega, spodaj pa spet solidno.Jutri bo vremensko lepši dan, a bo težko izbrati ugodno smučarijo.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 7172025458
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 7172025458