Stran 1 od 1

Grapanje v Kalški gori

Objavljeno: 24 Dec 2012, 14:01
Napisal/-a MatevzK
Namesto, da bi sledila črednemu nagonu, sva rajši zavila proti Bistrici. Od ogromne količine snega nama je trgalo gate, tak da so prvotni plani malo po malo odplavali nekam v... Ampak sva vseeno dobila eno mejhno porcijo "malomešanonažaru"; štanfanje po zbitem/splazenem/predelanem snegu, poprhani in/ali požlejenimi skoki, celo en 10m slapič se je najdu, niti pod razno pa se nisva mogla upret ruševju. FTW! :D Na koncu sva čez steno prišla bolj ali manj v območju Jetijevega žleba.

Slika

Slika

Slika


Odkolovratla sva še do vrha Velike KG,

Slika

pogledat, kako izgleda na drugi strani,

Slika

potem pa preko Kalc in samo deloma po lovski poti sestopila/odabzajlala nazaj do Žagane peči.

Objavljeno: 24 Dec 2012, 15:20
Napisal/-a UrosK
čist hudo :) bravo

Objavljeno: 26 Dec 2012, 15:37
Napisal/-a gasperv
rešpekt! lepa tura