Grintavec po stebru

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

sva bla ?e u tork s Spasibatam na Jezerskm, kjer na klopcah ob lepem jezercu ne sedijo lepa dekleta u mini?ih, na gladkem asfaltu ne biciklirajo dekleta v oprijetih obla?ilih in ko grem s pogledom po lepi ?oging stezici in mi pogled obstane na ljubki bi lahko prav v tem trenutku tam ?ez tekla brhka mlada dama in lahko bi se ji prsa nalahko pozibavala...
toda ni? od tega...
ni?ni?ni?
obala zara??ena nasmetena in penzonisti se ?etajo sem pa tja
toda ?e ob osmih sije sonce in ob dve zjutraj ?tejem zvezde tja do ?tirih in ob petih namesto dobro jutro sli?im:" Cvi?k Cvi?k d? pada! ne me j..., ? je pa sonce napovedan toda pride tako leto k b lahko ?li vremenarji kr na morje k jim itak ne rata za pol ure napoved
pa sva se kr nalo?la z bremeni in bla sva hvale?na da pada k nama je vsaj jezo hladil na ledinah sva pila kafe pa ?akala kar je prekinla poznavalka oskrbnica:"Danes pa ne bo za v Dolg hrbt" spet sva bla hvale?na saj nama ne bo treba mokrote lezt
?e sva ?e tle pa pejva ?e u ?e?ko bajto na en kafe n tam so se pa za?ela vremena kranjcem jasnit tuk da sva se koj u grintav?ev stebr zagnala pou pa kr u megla pa ?e na vrh tle pa spet penzjonisti in tu iz amerike jih nejsm n? zastopu kga se menje
dol grede sva bla pa papla?ana sva sre?ala tri kapitalce gamske tuk na bliz da sva si u lesku zenice gamskove frizure rihtala
pa hit do bajte k sva tuk lepa ?e je kk?na fejst pa spet penzjonisti
pir?k je pa bil mrzu tu pa morm povedat, da nau zamer
?iveli :wink:
P.S. smer ma navrtane ?tante in to brez potrebe, po moje je to idelana smer za te?ajnike, saj je polna zdravih po?i in udobna polica te ?aka konec vsakega razte?aja, kjer se da res varno zabiti in ?al mi je da nisem izvlekel mojega lepega kladiva in potolkel v tej smerki nepotrebnih svedrov!
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Ja morm ?e jest prtrdit, da je bla res lepa turca, pa ena lepa smerka k sva jo zlezla; ?eprav je bil vreme zjutri tok kisu, so se popoldne oblaki razkadil, tko da sva mogla na ?e?k ko? kr mal ?e poson?t najine bele trebu??ke.

Ja pristala sva pa spet na peru, kjer sva si spo?ila o?ke na eni hudi kelnarci, sam ne poveva kje je to :P
Myspacebuttonisbroken
Odgovori