Ko "napademo" polhograjce...
Objavljeno: 21 Jan 2013, 23:06
V soboto je "en četrt" tega AO -ja užival na pobočjih in vrhu Polhograjske Grmade, GRS-jevci ljubljanske postaje pa smo potrjevali "zimske" licence za letos.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 6477606610
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 6477606610