Stran 1 od 1

Ko "napademo" polhograjce...

Objavljeno: 21 Jan 2013, 23:06
Napisal/-a javoršek
V soboto je "en četrt" tega AO -ja užival na pobočjih in vrhu Polhograjske Grmade, GRS-jevci ljubljanske postaje pa smo potrjevali "zimske" licence za letos.


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 6477606610