Stran 1 od 1

Stampferwand in Aignerhöhe

Objavljeno: 27 Jan 2013, 22:03
Napisal/-a javoršek
Ko sva z Ivanom na silvestrovo smučala iz Schliererspitz-a, sem si rekel;" to je to", ko odpelješ takšen pršič, si "naredil" tisto za kar se smuča v hribih...a včeraj sva naredila še korak naprej...če ne kar nekaj korakov...!!!!

fotkam spodaj ni kaj dodat - ni besed.., imam občutek da lahko danes neham smučat...no ja, danes sva bila spet v tistih krajih??

https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 7977987330

Objavljeno: 28 Jan 2013, 05:43
Napisal/-a gasperv
kira šajba

Objavljeno: 28 Jan 2013, 18:48
Napisal/-a javoršek
na nekatere stvari ne moreš vplivati; vreme (hvalabogu je bila sobota tam gor res "nora", ampak ni vedno tako), na kar precej njih pa lahko vplivaš, (tem se je treba posvetiti...)

Objavljeno: 29 Jan 2013, 19:04
Napisal/-a javoršek
v Picaso album sem dodal nekaj slik in komentarjev...predvsem na temo zadnjih dni. Če koga zanima...


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... AIGNERHOHE#