Stran 1 od 1

Smer izgubljene rokavice

Objavljeno: 12 Dec 2013, 20:19
Napisal/-a UrosK
Danes sva šla s Klemnom pogledat na Jezersko, če se da še kaj splezat. Od daleč je Smer izgubljene rokavice izgledala kar vredu , zato sva zavila vanjo.
Led je na določenih mestih precej tanek oz. ga nekje sploh ni, marsikje pa je votel.
Osebno mi je smer zelo lepa, v boljših razmerah pa je verjetno že kičasta.


Slika
(V 2. raztežaju je slap dobro narejen, samo na zaključku ga je zelo tanka plast.)