Smer izgubljene rokavice
Objavljeno: 12 Dec 2013, 20:19
Danes sva šla s Klemnom pogledat na Jezersko, če se da še kaj splezat. Od daleč je Smer izgubljene rokavice izgledala kar vredu , zato sva zavila vanjo.
Led je na določenih mestih precej tanek oz. ga nekje sploh ni, marsikje pa je votel.
Osebno mi je smer zelo lepa, v boljših razmerah pa je verjetno že kičasta.

(V 2. raztežaju je slap dobro narejen, samo na zaključku ga je zelo tanka plast.)
Led je na določenih mestih precej tanek oz. ga nekje sploh ni, marsikje pa je votel.
Osebno mi je smer zelo lepa, v boljših razmerah pa je verjetno že kičasta.

(V 2. raztežaju je slap dobro narejen, samo na zaključku ga je zelo tanka plast.)