Stran 1 od 1

neobičajna"Bomba" z Viševnika

Objavljeno: 13 Feb 2014, 17:45
Napisal/-a javoršek
Včerajšnji pršič na Blegošu, je bil vzrok, da sem ga šel danes smučat še na Viševnik.Smučal sem varijanto ki jo še nisem, tudi zato sem še bolj navdušen.
Viševnik ima v teh razmerah kar nekaj zadev, na katere je treba biti zelo pozoren.Upam, da zapisi pod slikami v albumu naredijo smučanje z obljudenega kuclja bolj varen!!

https://picasaweb.google.com/1091719430 ... Visevnik04