?ite, JLA

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

zravn sm pa Spasibata povabu in sva ?la pa dalin mim bajte pa Mikli?a pazdravt pa kafe ruknt za usak primir, ?e bla situacija
n in pol sm pa u prvimi razte?aji ?u 1,32m prekmal levu pa se zalezu pad drhte? previs k a kk?nih klinih nej atu sploh kj vedt pa mi nej astal druzga k da sveta Marija Pamagavka pakli?em pa mi prau zlejz al bu? pa muj o ne ne na murm bit tuj jest sm u alkahol zalublen pol sm se pa naredu k da me nej pa sm se nekaku zlil ?ez padrtija pa fina gruntau al mi je tega treba da se stegnem tle u enmu ?odri pol sm pa k panavad pazabu na svare?e misli sploh k sm patipal tatanka po? pol sm pa na use pazabu pol je blu pa 250 metru taprave akcije tam ker je blu najte?i je iz ?prajc makrota lezla ampk se nejsm dau sm bil navihan k cvi?k
u tejle smerki sm pa za?utu k da je pa mujmu kapiti narjena
ja, lpu se tu ?ut
Spasiba je delvav zanesliv, stalnega tempa, je pa tud opravu gara?ko delo, spucal celo smer usih fap k se ?e da u?eraj nejsa adla?ile stene zapustit, u?eraj je usim pamagal pa hitrim pastopkam
zaklu?k ?e paznate s to razlika, da u?eraj ?e Sefaj pir?ke piu pa osa ga nej pi?la u gob?k, panavad ga
?iveli :wink:
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Na?emu dragemu Cvi?ku ?estitam in se mu obenem zahvaljujem, da je peljal fri?nega te?ajca na izlet po stenci. Seveda ?estitam tut Spasibi in se mu obenem zahvaljujem, da je poskrbel, da se na?mu Cvi?ku ni kej zgodl.

Hvala tudi Mariji Pomagavki...
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Ja sm zihrou 100 na uro, tko da ni blo panike, sam ene parkrat k je ?ou cvi?ek 110 na uro se je mal zataknilo :wink:

Kot smo ?e rekl, cvi?k je pofrikal eno mokro streho, potegnu ?e en cug in ?e se sli?alo vulgarno dretje po dolini. Nato pa smuk v dolino in tako sva ?ez uro in pol ?e sedela pred ko?o, pila mrzu per pa gledala eno ?ehinjo, k je bla kr dobra.

Ja no hvala teb cvi?k, za tole turo, pa za vse nasvete - res si faca!
Myspacebuttonisbroken
Odgovori