Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Hej, pojdimo! » Na Triglav
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Na Triglav
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 7:58 am Odgovori s citatom
Izi

Pridružen/-aPet Mar 2005 10:20
Prispevkov425
KrajBrezovica

Vse željne zimske ture vabim, da se mi to soboto pridružite na zimskem obisku Triglava. Priporočljiva je uporba turnih smuči, glede na majhno količino snega pa ta ni obvezna. Obvezna je uporaba cepina in derez!

Glede izhodišča, se bom še odločil v četrtek zvečer.

Štart iz Ljubljane bo v soboto ob 2. uri.

Če bo kakršna koli sprememba glede na pričakovane vremenske (snežne) razmere, bomo turo ustrezno prilagodili.

Zaželjeno je, da mi udeležbo potrdite na: ibokavsek(a)gmail.com

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 09, 2015 8:23 am Odgovori s citatom
Izi

Prispevkov425
KrajBrezovica

V soboto bo v gorah močna otoplitev UT , zato sem izbral drug primernejši cilj, in sicer gremo na Zelenico.

Če se mi želi še kdo pridružit, naj me pokliče na 064 107 štiristo, da se dogovorimo glede prevoza.

Iz Ljubljane gremo ob 6. uri.

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 11:53 am Odgovori s citatom
Izi

Prispevkov425
KrajBrezovica

Na Zelenici je bilo ob 8.30 uri +15 st. C Bad Grin , zato je bila najpametnejša odločitev, da sva po cesti lahno pokriti s snegom (kamenja ne manjka) odsmučala do avta.

Na Kredarici je bil ta dan dosežen rekord v hitrosti vetra 221 km/h! Mad Twisted Evil UT Odločitev, da Triglav prestavimo se je izkazala kot pametna.

Wink

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Hej, pojdimo!
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo