Stran 1 od 1

Triglav

Objavljeno: 18 Feb 2015, 23:27
Napisal/-a Izi
Končno je prišel na vrsto. Včeraj popoldan sem dobil dopust, potem pa hitro za računalnik preverit kakšne so kaj razmere. Zlodej je zelo pohvalil Triglav iz Krme, zato sem se odločil, da preverim razmere še v 1. osebi.

Razmere so zelo dobre. Snega za smučarijo je dovolj. Je povečini zelo trd ali malo skorjast. Nevarnosti za snežne plazove praktično ni bilo, po eni strani zaradi relativno majhne količine snega in pa zaradi nizke temperatue (cel dan je bilo pod 0 st. C) tudi na prečki proti vrhu Malega Triglava.

Na vrhu nas je danes bilo cca. 10. Razgled je bil fenomenalen in si ga lahko pogledate na:

https://plus.google.com/photos/11650896 ... dmH2YnbqwE

Toplo priporočam! :wink:

Objavljeno: 19 Feb 2015, 10:13
Napisal/-a jcb
Lepo, lepo, jaz družbe za take ˝težke˝ vzpone skoraj ne dobim.