Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Fotke & Video » PODOBE KOROŠICE
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
PODOBE KOROŠICE
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 09, 2015 11:06 am Odgovori s citatom
Hey Joe

Pridružen/-aPet Nov 2011 11:13
Prispevkov419
KrajJanez Marinčič

Začetek julija je bil v dolini divje vroč. Na 1808 metrih pa je bilo ob treh popoldne blagodejnih 22 stopinj plusa. Tudi za to smo šli gor.
Martina na varnem v senci za baito.

Malce naokoli za pogledi na mirujočo in živo naravo

Svizec bi s svojim ročnim izkopom itak navdušil našega načelnika, sicer zapriseženega gradbinca Jermana.

Ko so še zadnji gostobesedni planinci » tisti, na kronometer in časovnico« zapustili kočo, je nastopil blagodejni mir. Ob odlični večerji z oskrbnico Mojco (njena 12 sezona tu), šefico kuhinje Dragico in dečkom za vse, uspešnim maturantom Matevžem.

Ta pravi Matičar ima na Korošici tudi alpinistično opremo, pa čeprav plezalno kladivo letnik 77 (takih ne znajo več narediti) uporabi za mizarska dela. Obnova letnega vrta je uspela.

Na zelenih tratah brez besed.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Hey Joe Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Ned Jul 12, 2015 8:34 am Odgovori s citatom
GregorM

Pridružen/-aSre Feb 2005 14:47
Prispevkov445

Slučajno sem takrat tudi jaz prišel na Korošico na štrudel in pogledat stene. Janez me je hecal, da bom šel peš dol, pa ni bilo treba: https://vimeo.com/133241426
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom GregorM Pošlji zasebno sporočilo
Tudi Rzenik
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2015 10:00 am Odgovori s citatom
Hey Joe

Pridružen/-aPet Nov 2011 11:13
Prispevkov419
KrajJanez Marinčič

Gregor, to, ta dokument smo pričakovali. Prima!

Madona, na uvodni fotki sem naknadno prepoznal RZENIK z lufta; poleti in predvsem pozimi steno naše mladosti...
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Hey Joe Pošlji zasebno sporočilo
PODOBE KOROŠICE
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Fotke & Video
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo