Poč nad Vršičem. Itak Kranjska
Objavljeno: 13 Jul 2015, 07:39
Zadnje čase sem tam preko veliko plezal:
z Manco...

pa Zorko...

in Marijo...

z Barbaro in Martino...

ter včeraj z Natašo:

Takle mamo, ker je tam gori, v kaminski poči, tudi eden najlepših cugov v Julijcih!
Lep pozdrav vsem; Hey Joe

z Manco...

pa Zorko...

in Marijo...

z Barbaro in Martino...

ter včeraj z Natašo:

Takle mamo, ker je tam gori, v kaminski poči, tudi eden najlepših cugov v Julijcih!
Lep pozdrav vsem; Hey Joe
