Stran 1 od 1

Poč nad Vršičem. Itak Kranjska

Objavljeno: 13 Jul 2015, 07:39
Napisal/-a Hey Joe
Zadnje čase sem tam preko veliko plezal:

z Manco...
Slika

pa Zorko...
Slika

in Marijo...
Slika

z Barbaro in Martino...
Slika

ter včeraj z Natašo:
Slika

Takle mamo, ker je tam gori, v kaminski poči, tudi eden najlepših cugov v Julijcih!

Lep pozdrav vsem; Hey Joe

Slika