Stran 1 od 1

V Dedcu

Objavljeno: 01 Sep 2015, 10:57
Napisal/-a Hey Joe
Zgodila se tudi moja letošnja "petič" Korošica.
Z Martino in Lukom smo to okroglo cifrico med drugim praznovali tudi v Pintarjevi smeri.
Slikovita vertikalca je po lepoti in po težavnosti res pravi praznik!
Slika
Foto: Marija J.
Slika
Slikica je kilobajtno pomanjšana, a se vseeno vidi, da se tudi v tej "pručki" nad Korošico ogreješ na V+ obvezno brez možnosti nameščanja vmesnega varovanja. In to za doooolge, dolge metre. To je pač za tiste, ki pri tem kaj mislijo in začutijo.