Steber ob Kamenkovem kaminu in Janc-Mali
Objavljeno: 17 Sep 2015, 12:45
Rekli so, da se poletje končuje in je čas, da pridem iz Azije tut kej domov, če bi rada ujela še kak piknik, tko al tko sm mela pa že mal dost riža in sm pogrešala naše hribe.
Po srečnem naključju (fajn je, če še nisi v službi
) me je Điđi (edit: baje morm tko napisat, da se ve o kom gre..) v petek peljal na NŠG na Steber ob Kamenkovem kaminu.

Pod nama so bli roji črnih Harley-Davidsonov (kakšen je mel tut čist dobro glasbo), naju je pa čist mal zebl.

Potem sva šla pa še z Vidom v nedeljo v Begunjščico. Reku je, da ne bi šel še enkrat Spominčice, zato sva na internetu našla skico smeri Janc-Mali.
Prvi cug:

Okoli naju so jadrali in strmoglavljali luštni mejhni rjavi ptiči, midva pa tut nisva trpela.


Sploh zadnja dva cuga sta nama bla všeč.



Po srečnem naključju (fajn je, če še nisi v službi

Pod nama so bli roji črnih Harley-Davidsonov (kakšen je mel tut čist dobro glasbo), naju je pa čist mal zebl.

Potem sva šla pa še z Vidom v nedeljo v Begunjščico. Reku je, da ne bi šel še enkrat Spominčice, zato sva na internetu našla skico smeri Janc-Mali.
Prvi cug:

Okoli naju so jadrali in strmoglavljali luštni mejhni rjavi ptiči, midva pa tut nisva trpela.


Sploh zadnja dva cuga sta nama bla všeč.




