DKV
Objavljeno: 21 Dec 2015, 11:45
V soboto z Griljem plezala DKV. Dereze in cepini so ostali kar lepo v/na ruzaku. Ker je bila stena suha kot poper, nama je bilo malo žal da nisva imela plezalk, plezati se je dalo brez rokavic.
Fotke ima Grilj, na svojem super Ifounu...
LP, m
Fotke ima Grilj, na svojem super Ifounu...
LP, m



