Stran 1 od 1

DKV

Objavljeno: 21 Dec 2015, 11:45
Napisal/-a merman
V soboto z Griljem plezala DKV. Dereze in cepini so ostali kar lepo v/na ruzaku. Ker je bila stena suha kot poper, nama je bilo malo žal da nisva imela plezalk, plezati se je dalo brez rokavic.
Fotke ima Grilj, na svojem super Ifounu...

LP, m

Objavljeno: 21 Dec 2015, 23:27
Napisal/-a un
Jutro, ki ga star ajfoun ne prikaže v takšni luči kot je bilo(;
Slika

Poper
Slika

Večerja
Slika

Na poti do Vodnika pa začuda sama:D
Slika

Fletn ajga.