Čingul Maki, Rumena zajeda

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
borouc
Prispevkov: 49
Pridružen: 02 Jan 2017, 21:55
Ime in priimek: Bor Levičnik

No, torej...

Pretekli vikend sva se s Štulijem, preden gre vreme in forma k vragu, zapodila v Rušico. Štuli se je odsajtov čez ta težek cug, jaz pa sem v besnih krikih obvisel na štriku dobra dva metra pod štantom :shock: . No nič za to: smer je res dobra, fajn opremljena in se ne bo problem še enkrat vrniti. Kot boste lahko videli tudi po slikah, sva dobila sonca v dveh intervalih za uro ali dve zavoljo Špika oz. Frdamanih polic.

Najprej mrz.. foto: Matevž Štular
Slika

Poj pa posije :roll:
Slika

Prva osmica; foto: Matevž Štular
Slika

V nadaljevanju
Slika

Ter detajl :D
Slika


V nedeljo pa spet domači Kogel, tokrat z Ortarjem.

Slika

Pro
Slika

peler
Slika

Pa lep pozdrav
Kaj
Hey Joe
Prispevkov: 473
Pridružen: 04 Nov 2011, 11:13
Ime in priimek: Janez Marinčič

ti moje kraljestvo!", je nekoč v podobni jeseni, kot jo imamo pravkar, vsak teden v tej steni pel moj soplezalec z Matice Jure Senegačnik.

V Propelerju vidim še vredno isti prastari klin, stop za levo nogo na robu plošče pa je bil že v starih časih malce umetno izklesan /kar že tedaj ni bilo v redu/.

Drugo, lažje ocenjeno prosto ponovitev Rumene zajede sva s Sablo /Janez Sabolek/ iz Akademika speljala tako, da je tedej vrhunski jamar drugi cug našel po preduhu pod zemljo levo od previsa prav do drugega štanta!
Hey Joe
Prispevkov: 473
Pridružen: 04 Nov 2011, 11:13
Ime in priimek: Janez Marinčič

Z Juretom sva se poleti 73. iz Kogla preselila na Korošico in se takole veselila Raza Dedca

fotka : Senegačnik
Slika
Odgovori