Vrata - Plemenice - Triglav - Krma

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Odgovori
Miro
Prispevkov: 9
Pridružen: 04 Feb 2005, 15:08
Ime in priimek: Ljubljana, Miro Cunjak

Prvi spodobni vikend v oktobru, ko skopni zdaj?nji sneg. ?e sploh skopni ?e letos jebemti :shock: . V?eraj sem govoril s Kredarco in pravjo stric meteor(olog), da je zapadu moker sneg (37 cm), ki ga je vmes zabelilo nekaj de?ja pa ?ez spet sve? sneg ... Kar skraj?ano pomeni, da je prili?no zbit. Spihat ga ne more ni? pa ?e se "Senjska bura" preseli ke gor. Ve?ino ga bo pobrala pri?akovana otoplitev, v grapah se bo pa gotov zadr?al do ...


Pega je za. Edo, ko sem mu povedal, tudi. ?aka v?eraj pravi, da "ful ?pon". ?e kdo ...



Btw: na dopustu sta padla ??ah in Sv. Mihovil!!! :razz:
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

Oktober odgovarja tudi meni ;)
Upam na 8. in kasnej,a tudi 1. bi slo.

Je to misljeno za en dan ali dva ?
Gost

MatejP napisal/-a:Oktober odgovarja tudi meni ;)
Upam na 8. in kasnej,a tudi 1. bi slo.

Je to misljeno za en dan ali dva ?

Dva dneva s spanjem na Kredarici.
Uporabniški avatar
Marko Rant
Prispevkov: 9
Pridružen: 11 Feb 2005, 09:05
Ime in priimek: Marko Rant

Tura, ki si jo je zamislil Miro je res prili?no lepa, v soboto sva podobno varianto (s sestopom cez Prag) prehodila s kolegom.

Malo dolga pot cez Plemenice te nagradi s fantasti?nim pogledom na Sfingo in njeno vertikalo. Od vrha Plemenic naprej je bilo v soboto snega na mestih se kar precej, tako da je tudi cepin prisel prav. Sestopila sva proti Kredarici in cez Prag v Vrata in po 12 urah hoje zmatrana a zadovoljna sedla ob pir pri Alja?u. Pa tudi vreme v soboto je naredil ze skoraj kicasto lepo turo.

Lahko samo priporocam!

Mare
Miro
Prispevkov: 9
Pridružen: 04 Feb 2005, 15:08
Ime in priimek: Ljubljana, Miro Cunjak

Marko Rant napisal/-a:Tura, ki si jo je zamislil Miro je res prili?no lepa, v soboto sva podobno varianto (s sestopom cez Prag) prehodila s kolegom.

Malo dolga pot cez Plemenice te nagradi s fantasti?nim pogledom na Sfingo in njeno vertikalo. Od vrha Plemenic naprej je bilo v soboto snega na mestih se kar precej, tako da je tudi cepin prisel prav. Sestopila sva proti Kredarici in cez Prag v Vrata in po 12 urah hoje zmatrana a zadovoljna sedla ob pir pri Alja?u. Pa tudi vreme v soboto je naredil ze skoraj kicasto lepo turo.

Lahko samo priporocam!

Mare
Kul informacije. Za ta vikend sicer te?ko povedat ka?n bo, je pa do ?etrtka za zahodni del slo. napovedano prej kilavo vreme kot kaj drugega. Ni hudi?, da bi bilo vsaj v soboto, ?e ne tut v ned., ki?asto.
Sicer si je pa tole precej fajn turo zamislil Pega. Jst sam vlogo glasnika odglumil. :mrgreen:
Miro
Prispevkov: 9
Pridružen: 04 Feb 2005, 15:08
Ime in priimek: Ljubljana, Miro Cunjak

V soboto je napovedano ki?asto, ampak dobesedno, in del nedelje tudi. Jaz ne grem, ker me je zvil ornk prehlad. Upam, da bo naslednja dva vikenda vreme podobno in se odpravim kasneje.
Odgovori