Gornji ig - Oltar?ek

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Ker bedn dan je dons

No u?eri je biu mal bolj?i, pa sva z runtijem sklenila, da je za izkoritit son?en popoldne za eno frikarijo u gornjem igu. Najprej sva se pre/o-grela na mali ?oli(5b!?!), ker ni blo nobene razbite glave, sva pa rekla da greva mal ?e u spodnji sektor pogledat, kjer nama je u u? padla smerca, k ma u spodnjem delu tako lepo rde?o skalco, prot koncu te pa ?e ena strehca ?aka-ja oltar?ek ne. Runti mi je komplete lepo pustu not, tko da mi ni preostal druzga kot da jo preplezam, ko pa sm se tega zavedel ene 15m vi?je, se je po vindgarju ?e sli?al mati?arski -fukaaaat-

Z runtijem sva mela zelo dober plezalni popoldne, saj sva splezala kar nekaj dobrih smerc, jest sm pa sploh vesel, sej je oltar?ek moja prva 6b.

PS: V plezali??u so klopi, pod smercami okoli oltar?ka pa je za tiste k varujejo zelo priporo?ljiva ?elada.

Zbogom
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Jaz sem pa mislu, da bi Zlatolasko (6b(+))pred Oltar?ek popelu, pa se ?e ni takoj pustila. No ja, s ta pravo tehniko se je prepustila mojim prstom in kompletom. Zato pr men ?e ni blo fuuukkkkaaaannnnjjjjjaaaaa, a sva s Spasibatam vseeno ugotovila, da so padli novi mejniki pr frikanju.
Se pa strinjam, da je za preogrevanje Mala ?ola res ta prava.
Vreme je pa ?ist v k____...
Uporabniški avatar
Ivan
Prispevkov: 48
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:23
Ime in priimek: Ivan Pepelnjak, Zaplana
Kontakt:

Mimogrede, a si rabil v detajlu Oltar?ka (prehod ?ez strehico) tistega stranca za levo roko ali si se kar ?ez stegnil?
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

KDOR MISL OLATAR?KA SAJTAT NEJ TEGA NE BERE 8)



















Z levo roko stranca sam zadr?i?, z desno pa gre? iz podprijema in se stegne? u eno ?al?ko desno gor, ob tem pa ustane? (levo nogo mor? met na stebri?ku levo)
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
Ivan
Prispevkov: 48
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:23
Ime in priimek: Ivan Pepelnjak, Zaplana
Kontakt:

Spasiba napisal/-a:KDOR MISL OLATAR?KA SAJTAT NEJ TEGA NE BERE 8)
Ima? prav ... naslednji? po?ljem PM.

Pero je zadnji? trdil, da lahko klju?en gib (vsi vemo katerega :) ) izpusti?, pa so mu o?itno spet obilno pomagali geni :P
Odgovori