Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Stari dolgovi
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Stari dolgovi
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2019 1:52 pm Odgovori s citatom
borouc

Pridružen/-aPon Jan 2017 21:55
Prispevkov30
KrajBor Levičnik

Hellos!

Pretekli teden sva se z Matijo Volontarjem (AO Jesenice) odpravila v Rumeno diagonalo nad Vršičem. Smer sva z Blažem ambiciozno poskusila že 2016, ampak je bil fajt samo čez priti po kompletih Very Happy . Podobno je bilo tudi pri Matiju, tokrat sva jo pa oba zmogla prosto. Kljub kratki dolžini smeri, se v slopasti malo viseči poči kar ornk nadelaš.

The šajba Rolling Eyes

Prvi cug

Po koncu detajla pa te čaka še "zabavna" platka

oh yeah! Cool

V soboto pa sva s Saro Jaklič (AO Kranj) grizla klanec proti VDV-ju. Najin cilj je bil Nebeška streha, ki sem prav tako že poskušal z Matevžem lansko leto, ampak zaradi na ravno vrhunske dnevne forme ostal praznih rok. Tokrat je bilo v podlahteh malo več razpoloženja in smer sva oba zlezla prosto. Jaz v drugo, ker me je navilo že pred streho, ko sem postavljal vmesno varovanje, Sara pa na flash!
Sicer pa priporočam smer ljubiteljem trad plezanja, saj poteka varovanje 95% časa z metulji in zatiči.

Dramatično

Zagonetni uvodni raztežaji Evil or Very Mad

Začetek težkega raztežaja

Oj!

Streha

Še od zgoraj

V zadnjem cugu je tudi treba še kar pomigat, sploh z ne najbolj spočitimi rokami po strehi

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 06, 2019 8:43 am Odgovori s citatom
Aško

Pridružen/-aPet Dec 2017 11:35
Prispevkov3

Huda !
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Aško Pošlji zasebno sporočilo
Stari dolgovi
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo