Koro?ica - NA?05

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

V soboto smo v Vr?i?ih nad Koro?ico, v namene nadaljevalne ?ole, zjutraj prezebali, popoldne pa u?ivali na soncu Marko in Nejc, Matej in Ivana, Sa?a in Maja, Jelena, ?aka, Ga?per in jaz.
For the record ... preplezali smo Ve?erno smer, Smer zaspancev, smer Knez - Planin?ek, Lukmanovo in Kamni?ko smer. Nekateri bolj pridni pa so se za name?ek povzpeli ?e na Ojstrico in Planjavo.
Hladen jesenski mrak nas je ?e lovil za pete, ko smo ob pol osmih zve?er pod planino Podve?ak poskakali v avtomobile in se odpeljali proti dolini.
Bilo je hladno, a lepo, lepo pa me je presenetila tudi ?tevil?nost te?ajnikov.:)
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Hvala Labro :) dobro izpeljana tura, v lepem vremenu, na lepem koncu in v dobri dru?bi. Mraz in otrplost prstov sta bila pri?akovana, kvaliteta skale v relativno lahkih smereh pa ne 8)
Ta bolj ?ejni in tisti brez ve?ernih na?rtov :evil: pa smo vtise strnili ?e ob pivu in v dru?bi lokalnih veseljakov v Kranjskem raku :D
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Ja, res je blo lu?no, se pridru?ujem vajinim vtisom. Zdej (ne)vemo kako so se mel tisti s plani in tisti brez njih :wink: , kako ste se mel pa tisti, ki ste prespal na Koro?ici? :cool:
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

?trudl je bil napovedan za ob pol osmih. :D Minuto ?ez sem prijazno oskrbnico Mojco vpra?ala, ?e je ?e in je bil! Seveda smo ?aka, Matej in jaz takoj naro?ili tri porcije. Takoj za tem pa ?e vsi ostali ve?erni obiskovalci ko?e, ker so nas sli?ali in ?trudl je bil takoj razprodan, oskrbnica Mojca pa kar malo za?udena :wink: Ful dober ?trudl ni kej!
To je glavna novica od nas treh, ki smo ostali gor. Naslednji dan smo hoteli ?e kaj splezat, ampak je ob osmih zjutraj ?e za?elo de?evati in po?asi smo se za?eli napravljati za pot do avta. Na na?e presene?nje smo na poti sre?ali kar nekaj znancev in prijateljev, ki so se odpravljali na Koro?ico, Izija in njegovo punco z dru?bo in celo cel Koro?ica fuzbal team. Izbrali so si res lep dan za tekmo, povodenj na igri??u za ko?o jih najbr? ni motila, ker so baje ?e navajeni driblat v pelerinah, z ruzakom na hrbtu in de?nikom v rokah. Upam da bomo na teh straneh zvedeli za rezultat tekme.
Ajde, upam da bomo ?li na Koro?ico ?e kdaj, ko?a je sedaj odprta samo ?e ob vikendih, ?ez teden pa zimska soba, se pravi da se hodi na ?trudl samo za vikend. Ravno prav ideja za kak?en slab zimski vikend...
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Tut borovnice :cool: niso ble slabe, tko da midve z Ro?co nisva mele plavih prstov samo od mraza. Sicer pa lu?tn in pou?en izlet.

Sopotnice, ki so pustile pol robe v mojem ruzaku ali avtu, dobijo stvari nazaj ob prvi priliki (?etrtek).
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Neumorni Simon Slejko je tokrat splezal na Koro?ico in v Vr?i?e: s ?lani nadaljevalne alpinisti?ne ?ole AO Ljubljana - Matica so plezali Ve?erno smer, Smer zaspancev, Knez - Planin?ek, Lukmanovo in Kamni?ko smer. Zjutraj so se prito?evali nad mrazom, nekateri pa tudi nad kvaliteto skale.
:? Jaz sem bila nad kvaliteto skale navdu?ena - ?tirke so ponavadi dosti bolj podrte.
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Ni razumel. Ne mor? mu zamert, pa? ni Mati?ar... 8)
Odgovori