Ani?a kuk, ?rna zareza

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

po sobotnem ogrevanju v Pipsu sva v nedeljo s Pavletom nasko?ila Ta?rno, lepa skorajda ravna linija ve?inoma v navpi?nici, mestoma celo ve? kot navpi?no, na?rebal sm si 1. in 3. razte?aj v katerem sem opravil obilo tako fizi?nega kot psihi?nega dela. Zadnja tretjin je ?e posebej zahtevna, tu je potrebno lezt izredno natan?no in tu me je tudi izredno navilo v noge in ko sem pogledal do zadnjega varovala sem ugotovil, da bom danes globoko padel, zbral sem zadnje mo?i in v extremnem razkoraku bo?no zlomil telo v pasu ter stem desnico precej podalj?al in potem mi je uspel s konicami prstov podprijem in ?e sem bil na razku na majhni poli?ki, kjer sem si odahnil od silnih naporov se odpo?il, na?tudrila naslednjih deset gibov in trdno odlo?en, da uspem za?el lezt in kon?al pri drve??ku na koncu razte?aja. Bil sem du?evno izpraznjen ampak se mi je pa malo smejalo.
?e nekaj o smeri. Avtor Fran?ek, 220m, v smeri je cca. pet klinov, varuje se lahko na dreve??kih, priporo?am set frendov vklju?no s trojko.
V ponedeljek sva z Anjo za?ela lezt Albatrosa na prvem varovali??u pobrala Strmino in skupaj smo do?iveli res ?udovit za?etek tedna ja seveda smo ga ?e zalili.
V torek sva pa z Zokitam zavila v Ka?o in na vrhu odvila v dolino.

?e par besed o na sploh
imeli smo se skrajno fino, Mati?arke nadskrajno odstopajo po lepoti in kvaliteti plezanja od ostalih deklet, vin?ka je zmankal endvatri pa ?e zelo prjatli smo bli in misel k sm jo parkrat sli?al na ferajnu, ?e? zakaj bi pa bili prjatli tokrat ni pre?ivela vzdu?ja
:wink: ?iveli
P.S. tole po?asno umiranje osrednje rubrike na?ga foruma gre men tud na kurac!
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Ja, sobotni mati?arski Pips je bil za cvi?kovo soplezalko ?e kar ornk ogrevanje. Je pa treba Mati?arjem priznat (vsaj unim iz Pipsa), da so le zajeli modrost ?ivljenja, to o Mati?arkah, namre? :roll: . Vzpodbudno, ker je v soboto Pips zasedlo kar 8 Mati?arjev in Mati?ark! V nedeljo je Matej zlezu Juho z oceno 7 al pa 8, kokr se pa? doda smeri, ?e do vrha ne podle?e? presingu 2 Mati?ark na ?triku. V ponedeljek je sledila u?na ura iz ?akanja na ?tantu in re?evanja z drevesne kro?nje pri spustu po vrvi. Sledilo je pivo in malca na pla?i, za prebavo feferoni, za dobro dru?bo, kajpak - Mati?arji, za glasbeno kuliso pa Azra! Zadetek v polno! 8)
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Tokratno Halloween in Vseh svetih Paklenico si kanim v spomin vtisniti predvsem po:

- gne?i;
Gne?i v smereh, gne?i pod tu?i, gne?i v wc-jih, gne?i v ?otoru.
- be?nih sre?anjih;
S prisr?nimi Mati?arkami, starimi znanci, ?uki, s prezgodnjo temo.
- novih biserih v nizu spominov;
:-)

V soboto so naju z Jernejem Juha in lignji napeljali naravnost v Sanje o izgubljenih prijateljih, na megleno nedeljo pa sva si izvolila Neskon?nost. K ?ivljenju naju je na sre?o obudila kava v Senju in ?e kasneje burek na Miklo?i?evi. :D
Gost

labro napisal/-a:Tokratno Halloween in Vseh svetih Paklenico si kanim v spomin vtisniti predvsem po:

- gne?i;
Gne?i v smereh, gne?i pod tu?i, gne?i v wc-jih, gne?i v ?otoru.
- be?nih sre?anjih;
S prisr?nimi Mati?arkami, starimi znanci, ?uki, s prezgodnjo temo.
- novih biserih v nizu spominov;
:-)

V soboto so naju z Jernejem Juha in lignji napeljali naravnost v Sanje o izgubljenih prijateljih, na megleno nedeljo pa sva si izvolila Neskon?nost. K ?ivljenju naju je na sre?o obudila kava v Senju in ?e kasneje burek na Miklo?i?evi. :D
Guzve je blo res povsod prevec (edin za sotor mi ni cist jasno katera jo je povzrocala. Sem ocitno pretrdo spal).
Je pa bila Juha res odlicna predjed za lignje (ki so bili se boljsi), izgubljeni prijatelji pa tako ali tako niso nikoli kaj prida.
Po Infinitu sem bil do kave v Senju bolj ali manj finito, vsem lepotam (taksnim in drugacnim) navkljub.

Jernej
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Cvi?ek, car si, pa drugi tudi.

Jaz sem pa 3x lezel Albatrosa. V soboto sem se ga lotil s Hermanom in se v prvem cugu 2x usedel. V nedeljo sem ga hotel zlest z Ur?ko, pa sta bila notri dva ultra po?asna Mad?ara. Prvi je tehni?aril, drugi pa prusikaril. Ur?ka je bila tako huda, da bi bil skoraj jaz tepen namesto unih dveh. V ponedeljek sem hotel zve?er splezat prvi cug in se ga lotil 5 minut pred temo. ?al sem ga lezel ve? kot 5 minut in proti vrhu nisem videl ve? ni?, zato je spet sledilo obe?anje po svedrih. Sem pa vsaj gibe dobro na?tudiral 8)
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

vid? ka so mi naredle Gregor Mati?arke!
?ist so me zmedle pa sm pozabu oment, da prvega cuga v Albatrosu nism friknu...
se opro??am, ni bilo namerno.
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

smo vedl da ga nis stisnu ker ?e bi ga bi to poudaru trikrat
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

Ko tole prebiram, se mi zdi, da zdaj vsaj vemo kaj ve? o ?lanih matice in se mi zdi da ta forum povezuje ljudi, ki jih prej ni. Carsko, res ste se dobr spomnl za ta forum, cool, ?estitike proizvajalcu!!!! :) Aja, Pakla pa itak rules kot vedno! Vedno nove dogodiv??ine in seveda zelo lepi spomini, ki nam nih?e nemore vzet. LP
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Je treba poudart, de ja pakla res zakon, pa da je bla njena "zakonost" dokaj na?eta z res po?teno gu?vo! Upam, da mi bo ratal enkrat prlimat sliko te silne gu?ve, k tisti k vs ni blo si enostavno ne morte mislt kak?n dren je bil to!
Dren pod smercam pa nekateri nismo izkusl, saj ne pretiranega. Kok od skradelin so kr nezasedeni, sploh glede na to, kok je lepa plezarija.
Aja ?e ena glede gu?ve. Parkiri??e za v park se je kon?alo 50m pred campom!!!
Uporabniški avatar
Galc
Prispevkov: 52
Pridružen: 18 Maj 2005, 15:44
Ime in priimek: Gregor Gale, Menges

No, pa se en post na t'zadno Paklo!

1. Ceprou dolenjskega vina v nacelu ne pijem... v nacelu se ga sploh z nobenim vinom ne-rad napijem (vino pijem samo pri vecerji), se je to ta vikend izkazalo ravno nasportno, s'j Cvicek ni 'meu dobrega vina ampak ODLICNEGA!

2. Tudi maticarke so bile odlicne! V steni, pod steno, v kampu, pred kampom, v Dinkot in pred Dinkotom,... kjer kol so ze ble, jih je blo prou fajn vidt... clovk si je tko vsaj ocke mal spocil.

3. Tud testenine so ble fenomenalne. Tista omakca za povrh je bla supr... tuna je bla pa sam se pika na i. O, pa tud kuskus je bil res odlicn. Lacni nismo bili!

4. Vsa druzba u Pakli je bla zlo fajn, vsi maticarji in maticarke ki so bli prisotni so bli odlicni.... res so se izkazal za fenomenalne sopotnike v Paklo ali pa kamorkoli ze... upam da se kje!

5. Vreme...bojda vreme ni blo bohve kuga, no kokr kol s'm ga jest spregledal, ko je b'la pa taka huda atmosfera v zraku.

6. Hm, guzva je bila... vendar sm se jo s hitrim tempom skozi Upzajl pisto in Brid za veliki cekic hitro ognil... tako da name tale guzvica ni pustila kaksnega posebnega vtisa...

To bo mislm da to... nebom prevec dolgovezu... tisti ki ste bli tm, itak veste o cem govorim... tisti ki pa ne,... bilo je NOPOPISLJIVO.. ce verjamete al ne... JEBI GA, DRUGIC BI BLI PA ZRAVN... PROU VM JE al kako ze pravjo MILO ZA ZAJFO!!!

Lep pozdrav
Galc

P.S. CVICEK BERI: "Dej prnes mi ksno litro ali dve tvoje zlahtne kapljice na ferajn."
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Cvick, ne vem, kaj je blo to z zlahtno kapljico - brez mojga taglavnega orozja (beri glasu) me je pustila :cry: Pomalem sicer Jano sumim, da je kej not natrosla in je mela v avtu nazaj grede blazen mir ...

Se enkrat hvala bogu za forum, k' gre tud brez glasu :P
Never ever give up!!
Gost

...si res ?tejem za osebni dose?ek, da sem se vozila ob Nedi ?tiri ure v popolni ti?ini (z izjemo muzi?ke podlage)... :D

Ampak Neda, nikar se ne foliraj: glas ni tvoje taglavno oro?je :wink: ...po ?tirih smereh v Pakli, ki sva jih zmogli skupaj, a sem ti v?asih komaj sledila, ?etud ma? samo eno roko usposobljeno, to ?e lahk trdim...

Pa HURA za o?ivitev R&R. Cvi?kove prispevke bi blo treba itak objavit v posebni knjigci, pa talat te?ajcem za vzpodbudo...Bi moral Cvi?ek popisat tud svoje plezalske za?etke: se ga spominjam kot neperspektivnega srame?ljivca, zdaj pa ni konca njegovim podvigom.

To, da ste vsi carji, Mati?arke pa plezalsko najbolje usposobljene prisr?ne lepotice, smo pa itak ?e dognali.
In?tanca, si ponosen, a ne?...a si drzne? tud vladat s svojo ?e ve?krat dokazano prijaznostjo? :D ...
fajn plezajte!

ps:
Aja, R&R prispevki od ?ist ta glavnih z I. Koromandije zlo ?eljeni...Mister ?e?ka, daj odvedi nas te?ajce vsaj pola puta do Katmanduja...
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

?ivela jana!!
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

Ventil, najprej me zanima v ?igavem imenu navaja? Va?e vedenje("smo vedli")?
Najbolj me pa zanima s?im sem te dregnil, da si Va? o?itek poudaril kar s trikrat!!!Zelo me zanima kaj mi ima? za o?itat?
Kljub temu, da si visoko izobra?en, prebivajo? sredi mesta, uporablja? nazadnja?ki zajedljiv, ?e ne celo zani?ljiv ton izra?anja.
Najprej pomet pred svojmu pragrom, pol se pa drugih lot! dobronamern kme?ki nasvet
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Nis me dregnu, nism pa vedu, da sem jes tolk tebe.

zgelda bom moral "" za?et uporabljat.
Odgovori