Martinove ture

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

z ?ankijem sva bivak dosegla ?e u petek v ve?ernih urah, u?ivala v mirnem ve?eru ob kozae?ku vin?ka, v soboto pa ?e nestrpno pri?akovala prve goste, nismo zgubljali ?asa ter se odpravili na hitro u hribe, Neda Jana pa Primo? lezt u Ru?co, ?anki pa jest pa u ?pikov graben in potem po grebenu na Malo ponco, tiso? metrov vzpona od tega je treba ene ?esto metrov kr po?teno koncetrirano lezt...razgled s Ponce enostavno bo?anski pa tudi prihod v bivak kjer naju pri?akajo z dobrotami z ?ara pa gla?kom
sledilo je martinovanje in to na nivoju...
u nedelo sva pa z Matejem zlezla ?e na Silico, zopet brez ?trika naletela na kamine in pre?ke tam okrog ?tirke pa nama ni blo kaj dost jasno kaj se greva za eno smer, ker naj bi bila do grebena dvojka ?e bl ?ukast sva pa za nazaj gledala, ko sva opazovala ?tevilne abzajle...pa se je kr spla?alo sva bla zadovoljna
se pravi martinovanje je uspelo v polnem sijaju(ni? bruhanja, kultura pitja na nivoju) pa ?e ture na nivoju smo ?utal
drugo leto ponovno!!!
?iveli :wink:
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Gost

...
Neda, Kunaverjev Primo? pa Jana smo bli v soboto ?e kar zgodaj na bivaku pri Cvi?ku in ?ankiju. Smo se valda nasmihal, kaj pa bi drucga na tak lep dan.

Kunaver, star ma?ek, je ?ez cel dan demonstriral kar nekaj mati?arskih trikov, vrednih omembe:
najprej je Anji ob poti do bivaka pu??al sporo?ilca z vzpodbudnimi vzkliki, da bi popoldne na?la pot do Srca ("Anja, samo ?e malo!" pa take), potlej je po?kodovanki Nedo pa mene v dobrih treh urah varno popeljal ?ez zajedo v Ru?ci (vstop mal?ek levo od Ku?traste in Lijaka, lepa ?tirka do petka? s super skalo), na ?tantih ni pozabil prepevati, da naju ne bi preve? zeblo v prste, na vrhu pa je skupaj z nama grleno zatulil fukat na en-dva-tri. ?e ko smo prabzajlali pod vstop, je napovedal, da je la?en, ter da nas na bivaku ?aka ?ar. Smo kmalu jedli hrenovke in pili najdeni cvi?ek, ki to ni bil (pozabla, kako se mu ?e re?e), potlej sta pa pri?la tud ?e tapravi Cvi?ek in ?anki z velikimi o?mi (glej zgoraj zakaj).

Zve?er, notri v toplem bivaku in v prijetnem vzdu?ju, se je Kunaver ?e enkrat izkazal, saj je znal celo mati?arsko himno na pamet (a jo lahko prosim kdo od poznavalcev prilep na tale forum, prosim?). Smo se spet mal nasmihal drug drugmu, bilo nas je res kar velik, pa vse sorte torte od ljudi.
Potlej sem ?la pa spat, tko da nimam kej napisat, razen tega, da se mi od Kunaverja ni sanjal.
Naslednji dan sem pa pomila skoraj vse svinjske posode in kozarce, tko da sem svetovna faca, ?eprav nisem ni? splezala.
Fajn je blo, Cvi?ek:hvala za organizacijo!, vsem pa za dru?bo.
lp jana
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Modra frankinja!!!
Kunaverju ?e enkrat trikrat hura za to, da smo obnavljali znanje na?e, mati?arske himne. Ml. pripravniki smo kr mal jecljal zravn, pol je pa steklo. Te?ajci bi moral jemat himno v okviru ?ole, da ne bi prvi vikend v decembru spet peli dvoglasno! Vodja ?ole bi moral to temo dat v u?ni na?rt za?etne ?ole, da ne bo na Stor?i?u blama?e, pa da bo razvrat vrhunski. Hvala vsem, ki ste bivak pospravl za vsemi nami. Pa hvala Magiju, da nas zjutraj ni pri?akal z alkotestom, ?eprav smo se pri frankinji (?eprav je dobra za kri) ?e itak nazaj dr?al.
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
ortic

ti si se itak celo soboto hvalila da ne bos popila niti kaplice alkohola!!!
Tko da ne vem kaj te je pol sploh mel za skrbet magijev alkotest.
Tinca
Prispevkov: 111
Pridružen: 20 Feb 2005, 11:20
Ime in priimek: Tina Di Batista, Ljubljana

Himna AO Ljubljana-Matica


Sem sli?al glas od faparce
kje padala ?ez steno,
v previsu skrit sem obti?al
kje padala v moreno.

Enkrat sm lezu kuloar
Bi skoraj me zadela
Sm reku pizda matrna
Od kod spa prletela

Potem je padala naprej
Naveze 3 pobrala
Sm v?eraj v cajtngu prebral
Daj bla navadna skala

Spominjam se ?e mladih let
Ko lezel sem ?e dvojke
Se kamnolom podru je
Zato sem ?el v trojke

U trojkah n? ve? lu?tno ni
Previse le ?e lezem
Ko v?asih kuzla v rt mi sko?
Ko se preve? zalezem

U ko?ah n? ve? lu?tno ni
So babe nemogo?e
Samo ?e fuk jim gre po glav
Saj to ni ve? mogo?e

Sedaj pred ko?o le sedim
In gledam gor v steno
In mislim si ko zlezem jo
B O ? S P Eeeeee T ? L Eeeeeeeeee ? P Oooooooo



?IVELA MATICA!!!!!
FUKAT!!!!!
SMRT AKADEMCEM!!!!!!!!
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Martinovanje, oziroma dvodnevno uni?evanje jeda?e in pija?e, je uspelo v polnem sijaju. Podpiram Cvi?kovo idejo, da postane tradicionalno.

Pala?inkam, pe?enim v profesionalni ponvi, se je izvrstno podala doma?a marmelada. ?ar?i? prine?en na klenem Primo?evem hrbtu je(potem, ko je Samo prevzel pobudo :wink: ) zadel ?ebljico na glavico. Za potrebe ubranega petja smo grla pridno splakovali z vsebino premnogih plastenk in plo?evink.
Ko se je zjutraj glavnina odvalila proti Ponci, smo preostali lepo po?asi in z andahtjo pozajtrkovali in napravili bojni plan. Mati?arke so pokazale, da premorejo poleg splo?no znanih plezalskih ve??in tudi izjemno ro?nost pri gospodinjskih opravilih. Ma so prou za o?enit.
Neda in Cvi?ek sta predlagala, da dru?no sprehodimo doma?e ?ivali na hrib?ek za bajto. "malo ru?evja in malo dvojke za poplezat" ............ S kirur?ko natan?nostjo sva s Cvi?kom vseeno zmogla vse zajebe in vmes ujela celo nekaj son?nih ?arkov......... Divji kraji, ni kaj.

Po takem vikendi je ?lovek prou kontent. Hvala vsem.
8)
Samo brez panike.
polonka
Prispevkov: 90
Pridružen: 31 Mar 2005, 14:19
Ime in priimek: polona ziherl

jest bom z veseljem prepevala tole himno (tud na Stor?i?u ?e bo treba), sam ?e mi kdo pove na kero melodijo je uglasbena
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Na Mati?arsko. Glasilke morajo biti podmazane z raztopino ?pirita (standardna koncentracija 4,9% ali kaj mo?nej?ega), jakost glasu je treba priviti na najvi?jo raven, ritem, intonacija in barva glasu pa so prepu??eni improvizaciji vsakega posameznika.

?ele takrat natane melodija, ki prija u?esu in du?a je polna radosti. :wink:
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Na Marin?i?evo. :lol:
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Poison Ivy napisal/-a: Te?ajci bi moral jemat himno v okviru ?ole,...
Te?ajcem bi moralo biti znanje himne v ?ast in bi se u?enja morali lotiti samoiniciativno. ?e pa je ?e ne znate, bi se lahko vsaj malo manj drli... da se ne bo sli?alo, kot da je tudi drugi ne znamo! :P
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Zdej nima? ve? izgovora :D
Himno si najbr? glihkar prebral! Zdej nam bo stekla po grlu kot medica tud na sprejemu. :lol:
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Nekaj povsem nedolznih fotk sem prilepila v galerijo. Da ne bodo vznemirile kaksnega samozvanega cenzorja ...
Never ever give up!!
Odgovori