Oj Sini?ka!

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

ja res sm zavedno spustu iz poro?ila tole o vaju pti?icah;), ampak samo zato ker se mi je zdelo tako lep prizor posebej oment, no ko sem zlezu iz grapce na en sedl?k Ortija u uni megli ni blo nikjer, upijem pa poslu?am pa n?, sm se ustra?u da nej slu?ajnu dol s hriba pau, pol pa za?nem raziskvat in za enim trijem vagalim zagledam tri postave, tu se prau dve prav lu?tne postavce pa Ortija, pridem bli?i in vidm kaku lepu se jima u?ki svetjo, pol mal ksnej, ko spregovorimo vidm ?e kaku lepo se smejita in kaku lepo jima pristojijo ?lemi to je res redko videno, no in glede na vse kar vidim me za?ne zanimat u kermu AOJI sa ?lanice in ful patihm prav tatmna da iz matice jaz mal debel gledam kaku iz matice iz tam sva midva pa ?e nikul vaj nejsm vidu no in vztrajata da sta iz matice da hodta na pir?k u bejlisa mne ?e za?ne skrbt ?e sm res usaki? taku prbit da se jih ne spomnim pol pa tasvetla predlaga da bi se mal slekli pa bi se mogo?e prepoznal in se za?nemo sla?it in smo skoraj ?e ?ist sle?eni ko ena prav da me je ?e vidla in tako je blo sla?enja konc ...
Sini?ka a iz dolenski da si? tu je pa lepu sli?at
ja lublan?ani na dolenskem je tuk snega da ga uska dan ?aflem in sm sam u ramenski abro? dubu pu kile mesa
Sini?ka iz kej pa si?
Lahka nu?.
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
sinica
Prispevkov: 14
Pridružen: 23 Feb 2005, 11:42
Ime in priimek: Suzana, Radovljica

Ti pa precej stvari lepo vid?, sej prov - estetika povsod :)
Sva se vcer s ta svetlo pti?ico odpravle pred?asno iz ?ihta in odfr?ale prot Gorenjski mal pikat v Mla?co, za ustrezen vzlet in seveda tud za lep pristanek sva se okrep?evali v Alja?evem hramu, kjer sva zbujali pozornost z glasnim krohotanjem ob komentiranju tvojga opisovanja (sem jo napadla kdaj je prjavla tist za slacenje, k jst se spomnm sam dodatnga obla?enja, pa je djala, da je slo le za odstranjevanje tvojga volnenga naglavnega pokrivala), vmes sva clo planirali jit s ?lemi sred no?i v bejlisa, da se bomo la?i prepoznal, sam ob ?aju je blo koraj?e sam ?e za pot nazaj do toplega domka :)
In zjutri spet v na? vasic k je bliz ene dolenjske gore (ji pravjo Vi?nja) nova po?ilka snega in ponovno jutranja telovadba z lopato, pa na ?iht dodatne minus ure... Ampak sam da se zabavamo!
Odgovori