Tek na smu?eh

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Odgovori
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Mogo?e ?e kdo laufa na dilcah? Jaz grem popoldne malo okoli Kose?kega bajerja, ?e pride ?e kdo, pa toliko bolje.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Dobro jutro!
Grega, jest se prjavm za petek popoldne, mam dons manikiranje, frizerja, solarij, limfno drena?o in aroma terapijo, ha, ha. Jelena
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Za v petek bi pa tud mene zanimal. Kje, kdaj?
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Recimo ob 16:30 na parkiri??u pri nekdanjem motelu.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

A ?e vedno o Kosezah govorimo? No, jest bom pri?la ?e prej, pa se tam vidmo. Aja, pa ?e ena neumesna:probala sem obdr?at dostojanstvo in sama pogruntat kako prpopate smjlije gor, pa mi ni ratal. Mi lahko da kdo recept?
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

jelena napisal/-a:A ?e vedno o Kosezah govorimo? No, jest bom pri?la ?e prej, pa se tam vidmo. Aja, pa ?e ena neumesna:probala sem obdr?at dostojanstvo in sama pogruntat kako prpopate smjlije gor, pa mi ni ratal. Mi lahko da kdo recept?
6 Ur swem rabil, da sem tvoj prispevek na?el. Sme?kota klikne? in v tvojem tekstu se pojavi sinonim. V ?ivo ga zamenja sme?ko!!?? A si to mislila?
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Ja, tenks, se grem 2 m v zemlo ugreznt! :???:
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Jaz se bom pa 80 cm v sneg ugrezno, ksem ze tok sitn, k se konc tedna prepocas bliza...
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
zaspanka

oj! ena nelublanska: ke pa je biv?i motel? jest poznam sam tm, k so ta novi ta fensi bloki. oooo, a je to slucajn tm, k zavije? not z ve?ne? a j dobra progca?

fajn se poson?ejte do vikenda, da bo ?e podlagca!
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Tukej:

Slika
zaspanka

ejga, hvala :))))))))

zelo nazorno :wink:
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Pa ?e reporta?a:

Snega okoli Kose?kega bajerja je enih 10 cm, to pomeni 3-4 cm steptanega na progi. Potegnjene so samo smu?ine za klasiko. Mislim, da bodo proge zdr?ale do jutri, do pojutri?njem pa najverjetneje ne. Odlaufal sem 2 kroga in je bilo prav fino.
zaspanka

o, a poj si klasi?ne ?ole? hvala za poro?ilo - jest mam bl neukrotljive dilce, pa mi dve ?pure ne pa?eta prov preve?. vi pa...u?ivejte, a ne?
Odgovori