Maslenik,Karamela

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
ortic

Se ena uzivaska smer na soncku.Supr razmere. Edina stvar vredna opozorila je prvi raztezaj, katerega se mogoce ni slabo pozihrat. Je pa mozen tudi obvoz po desni, ce bo koga prestrasil oz, ne bo mel s sabo strika.
Aja, pa splaca se bit zelo zgoden, ker zna biti guzva pa se kamena kanonada vas lahko doleti. Mene ji je clo ratal zadet, tko da sm s krvjo malo pomarkiral ze tako nezgresljivo grapo. Kamn mi je namrec razbiu arkado :shock: :? Sam kukrkol, blo je super in pa se vreme je blo soncno z meglenim morjem v dolini.

P.S.:Dejan, lahko ti je zuo!!! :evil:
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

Mi ni ve?...
Mi je blo pa tolk, da zjutri nisem mogel spat in sm se ?el potola?it v hit kombinacijo za?etka zime: dom?alska gor, bosova dol v brani.
Lepa tura z na trenutke ?e kr zanimivo plezarijo. Posledica silnih mno?ic, ki so se letos ?e sprehodile po njej, so ?e kr lepo razbiti skoki.
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Za nas ni bila tako sladka. Zaradi odjuge z mokrim sne?enjem smo se najprej zamudili na dostopu z avtom, za smer pa smo porabili kar mal ve? ?asa kot je po opisu v vodni?ku. Prvi skok je najte?ji in v glavnem skalnat. Ostalo je lu?tn, posebi skozi luknjo. Orientacija res ni te?ka, edino ovinek v desno sredi smeri ni bil ravno o?iten. Tik pod vrhom so neke skeri sne?ne luknje, kjer smo za trenutek postali, da bi izdelali strategijo o tem, kako prelisi?iti gosto meglo in druge naravne pojave. In smo jo, po dolgem sestopu. Analiza je potekala naslednji dan v Logu v dru?bi dodatnih 3 mati?arjev in lepega Milana. Bli smo Matej, Sa?a, ?aka in Maja
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

[smilie=love sick.gif]

RANA URA JE ZLATA URA !!!!!!!!

Ni blo velik povedan, je blo pa zato velik narjen... :oops:

(Nismo ranili, al smo ipak dan zajebali. :P )
Ja .... lepo se imejte, ne!
Gost

Po moje pa: Ranili smo, ali smo ipak no? zajebali :lol: ... dan je bil ?ist kul :)

Karamela pa je sladka. Sam ?e jo predolg ?ve?? ... jo mor? pol ?e enkrat :evil:

Sa?a
Gost

v Maselniku (imenovan tudi Leskov?ki vrh), zraven Krna, nad planino Leskovico, nad vasjo Krn ;)

Sa?a
Odgovori