pred duri je vikend frirajda

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

prbli?n terminski plan je zami?ljen...
u soboto smo zaenkrat trije(lahku bi bli mi trije pa ?e en) k bomo se z bohinjska gondola na vogu adpelal ?e je ?e kdu za naj se jav al pa za zmeraj utihne
vremenska slede?a ene pedeste posto cajta naj bi blu sonce ene trideset ablaki in ?e ene trideset mgla
lahku je pa tud drga?, ampk tu se bo pa ?ele jutr vedl
zdele je prav lpu k se mal sonce ?ut nejki zadaj pa snejg pada*********
zna bit zelu poun dan u nagah inu u zadavoljstvu
sne?ne razmere slede?e:zelu dost snjga in tu vrste k se ji re?e champagne powder
za jeda?o in pija?o poskrbi vsak sam, sre?elov zaradi razprodaje odpade.


NEDELJA
DAN D
mne ful mika na Sne?nik
?tartal bi lpu na izi pr sne?ni?kem gradu(in dragi moji povejti mi koliko tur v de?eli se pa za?ne na takem izhodi??u kot je s. grad, kdor ?e ne pozna njega vite?ke historije naj se v kratkem razsvetli) pot je sicer markirana, mi bi pa ?e na poti navzgor iskal najb. mo?ne variante spusta,
vi?inske se mi zdi da je po?tenih tau?nt, teren je odprt, pora??en, dost je hoste in sicer redkega bukovja(vijugat po taki hosti je nadu?itek, verjemite), pred plazovi varno, snega je po mojem tam ogromno(dve fronte sta pr?le iz sredozemlja in tam ga zmeraj najve? odvr?ejo) jaz si tole turco ?elim ?e ena tri leta in u nedelo mam filing da bo noro, razne dov?ke in drugih sort babe so u soo?enju s SNE?NIKOM oprostite izrazu pi?kin dim
cepina in derez verjetno ne bomo rabili jih bomo pa vseeno tovorili, ker so te hoste polne medvedov, risov(to smo tud mi), volkov, divjih ma?k(opa), in kar je ?e drugih divjih bitij in baje se tam skriva tud ?e nekaj tabelih sam so ?e u letih tak da ni panike razn ?e so kj tamladih zapllodil(jih bo pa? treba potol?t)
pe?cem ki ne u?ivajo u ga?enju udele?bo v njih dobro odsvetujem...
VABLJENI
lahlko me kontaktirate na 041 941 109
?iveli
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
rhrvatin
Prispevkov: 2
Pridružen: 14 Feb 2005, 13:01
Ime in priimek: Robert Hrvatin, sz Zjmna

glede na to, da je Sne?nik moj doma?i hrib, predlagam pristop z druge strani ?ez Svi??ake. mislim, da cesto tja gor plu?ijo vsak dan.
vi?inske razlike do vrha sne?nika je nato cca 550 metrov, 6km poti (kar pomeni la?ji sprehod).
z vrha pa lahko tko in tko odsmu?a? na katerokoli stran.

mededov pa je tam okoli res veliko.
pa ne mojga brata zamenjat z medvedom. zihr bo jutri taprvi laufal gor in zgazil pot. tko, da zga?eno bo.


ROBERT
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

s ti spet preve? cvi?ka zau?iu al kaj. sm mogu uporabt vse moje medmre?no znanje da sm to temo premaknu iz napa?nga foruma.

za viknd smo zmenn. uni?mo ?e enkrat te devi?ke strmine
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

tenks Robertinio, tam sm enkrat ?e ?u pa je ful mal tapravga terena za smu?at, ?e pa prmerja? kuk dale? se mora? pelat pa kuk ka?ta benz pa cestnina je pa ?e buli u zidanca it
bomo mi kar iz leskove daline napadal
Dr? se stari!
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Klemen
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:07
Ime in priimek: Ljubljana, Klemen Av?i?

OJLA
Jaz sem ?e prpravlen iz Leskove ?tartat. Torej Cvi?ek, ti vodi?. ?e bomo zalutal te bom u sne?aka spremenu, da bo? v znamenje drugim :P

Torej, ?tartamo ob 6 h iz Ljubljane??

Ma kdo zemljevid? ?e zalutamo bom jaz za vsak slu?aj vzel GPS.
?iv jo, ?e jo mora?!
Don't shit where u eat
Odgovori