POZOR

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

tule te?ajci se nekaj neobi?ajno dogovarjate za ture
recimo izhodi??e vam je parkiri??e nekega lokala(po moje sam zato da imate ?im bli?je do vhoda vanj)
ob zaklju?ku ture pa obi?ajno tudi omenjate kak bife(sklepam da ture zaklju?ujete dobesedno ko se pred vami tla pokonci postavijo v obliki ?anka)
iz zg. navedenega je ve? kot o?itno da ga ful ulivate
prav ?udi me da si ?e niste polomili nog, rok
verjetno da izhodi??nega bifeja ve?krat slpoh ne zapustite
ni dale? dan ko boste imeli izpolnjenih ve?ino pogojev da se prepi?ete v Rugljevo planinsko sekcijo(tam ga boste pa po?teno nafukal sm jih enkrat sre?al in je mu Rugel tempo ko jaguar)
Prostorski Sam svetujem ti nagle in odlo?ne ukrepe druga? se ga bodo ?ist zapil.
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

hahahahahahahahaha [smilie=to funny.gif]
cvi?'k CAR!
PS: pa ?e vse je res. kr spomnite se svojih te?ajskih let starine!
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Ni va?no kako se sekcija imenuje. Va?no, da se mamo fino.
70 let star jaguar s protezo in artritisom pa razen iz estetskega vidika, tud ni neka grozna re?. :razz: :mrgreen:
Samo brez panike.
zaspanka

sicer se pa u?imo od starej?ih... tudi pripravnikov :shock:

kar sploh ni slabo.

dobr frirajd vsem, na kakr?enkoli na?in ga boste izvajal...
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

a mi to o jaguarju - avtu? :?

al o neskon?no erektilnemu psihijatru? :D
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Ko sem prebral tvoje nesramne obto?be Cvi?ek sem zgro?en obsedel pred ra?unalnikom. K sebi sem pri?el s pomo?jo mojega prijatelja Ivice ?etala (ki ga imam za take stresne situacije skritega pod slu?beno mizo). Tega od tebe vendar nisem pri?akoval saj si ?e s svojim niknejmom do sedaj dajal vzor mnogim mlaj?im generacijam. Preka?ala te je le znamenita uni?evalka vinske trte Peronospora.
Se ve?, predlagam da se zaostrijo pogoji za vpis v ?olo in se doda obvezno testiranje kandidatov z elektronskim alkotestom Drager. Minimalna ?e sprejemljiva koli?ina v izpihanem zraku bi bila 1,5 promila za plezali??a in 2 promila za hribe. Seveda se od in?truktorjev vsekakor pri?akuje ve?, alkohola seveda.

PS: pa iz kje to pi??. spet morm tvoje teme prestavljat. a ti je cvi?ka zmanjkal pa si mal zmeden
Zadnjič spremenil CyberSam, dne 28 Feb 2005, 15:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

potemtakem kulturo pitja popolnoma zanika?
prav, pol se bom jaz pa izpisal
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Nikakor je ne zanikam. Predlagam le, da se dvignejo meje kulturnega pitja na 1,5 oz. 2 promila.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

mogo?e sm res preve? na prva lopta reeagiral
kot vidim iz dejstev ki jih navaja? si o problematiki poglobljeno razmi?ljal
me pa moti nadzor, recimo tale aparat drager po imenu je precej neosebn pa ?e preklemano majno toleranco ima
predlagam strokovni svet, ki bi meritve izvajal v bolj osebni obliki saj smo vendarle prijatelji
kaj meni??
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

CVI?EK napisal/-a:tule te?ajci se nekaj neobi?ajno dogovarjate za ture
recimo izhodi??e vam je parkiri??e nekega lokala(po moje sam zato da imate ?im bli?je do vhoda vanj)
ob zaklju?ku ture pa obi?ajno tudi omenjate kak bife(sklepam da ture zaklju?ujete dobesedno ko se pred vami tla pokonci postavijo v obliki ?anka)
iz zg. navedenega je ve? kot o?itno da ga ful ulivate
prav ?udi me da si ?e niste polomili nog, rok
verjetno da izhodi??nega bifeja ve?krat slpoh ne zapustite
ni dale? dan ko boste imeli izpolnjenih ve?ino pogojev da se prepi?ete v Rugljevo planinsko sekcijo(tam ga boste pa po?teno nafukal sm jih enkrat sre?al in je mu Rugel tempo ko jaguar)
Prostorski Sam svetujem ti nagle in odlo?ne ukrepe druga? se ga bodo ?ist zapil.
Jaz pa ?e vedno ne razumem tega prispevka - je to grajanje (PREDVIDEVAM) ali hvala - ob isto?asni skrbi pred pretiravanjem?
Da se neobi?ajno dogovarjamo za ture - kompliment inovativnosti?
Sklepanje: o?itno bi se cenjeni CVI?EK rad pridru?il in preveril v ?ivo.


Sicer pa te?ajci obvladamo po prispevkih v forumih predvsem dve likvidaciji: Pivo in Kefir, to je na? brevir! ?enske b pardon borovni?ke so trenutno izpu??ene.

Kokr vem na izhodi??u ne pijemo razen Olgine odli?ne kave v Vratih, vmesnih postojank tud ne obiskujemo al demoliramo, smo pa to enkrat naredil in bili pol tud fejst s ?pago tepeni. Je pa res, da ob povratku predelava teko?e problematike, ane tovari? Bevk, najbolj pa?e ob pivu - pa ne vsem! (men ja)
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

V bistvu sem samo ?elel pomiriti Bor?ija, da pes, ki laja ne grize (videz v?asih vara). Naprimer s Kredarce smo sestopl ?e mal po tretji uri, pa pol spil samo dve pivi in pol. Jaz dve in ena dama malo p. poleg ostalih kav, sokov s smetano - hja, spomnil sem se srednje?olskih let in sokov s smetano pri albancih v ?utni, itd.

Da bi pa ob ?etrtkih zve?er marelce na?igal pa tud ne gre za pri?akovat.
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Odgovori