Za teka?ke navdu?ence

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

V nedeljo sem preizku?ala smu?arsko teka?ke terene okoli Ljubljane. Koseze so me z avta prepri?ale, da so spet prenagu?vane, tako da vpra?anje kolk proge je ostal, proti To?kem ?elu sem vidla ?ibat enga na kolesu s smu?arskimi pancarji in opremo, tko da tam verjetno so proge. Na Jeprci pa je bil sneg super, fajn je drsel, se pa gorencem o?itno za tako sezono ni spla?al potegent proge za skejt, velka ?koda. Sem pa pri odhodu ujela pogovor dveh va?kih veljakov, da nameravajo to ta teden dopolnit, tko da se bo dal skor do Kranja prismu?at na obe varianti. Krasna rekreacija med tednom. U?ivejte v slu?bah! [smilie=hi ya!.gif]
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Ravno le?im na hrbtu in prebavljam dvojno porcijo kosila, ko me pokli?e Pija, ?e bi ?el s ?elko laufat okoli Kosez. Njen fotr dela teka?ke proge in punca ima iz prve roke informacijo, da so proge potegnjene tudi za skating.

?ez pol ure se dobiva pri motelu. Zunaj je svinjsko mraz, en tipo navija kroge s fi?kotom po zamrznjenem bajerju, teka?ke proge pa so fino trde in skoraj prazne. Povrhu tega je neka romanti?na du?a ob tamalem krogu postavila bakle, da vse skupaj zgleda prav nobel. V eni uri odlaufava dva tamala kroga ob baklah, enega tavelikega in pre?iviva spust po ledeni ?puri. Prijetno zbujen se lahko spravim nazaj za ra?unalnik.

Bilo je super, hvala Pija, da si me zvlekla iz brloga.
Odgovori