Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Alpinizem - nevaren ?port? Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Alpinizem - nevaren ?port?
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 28, 2005 8:59 pm Odgovori s citatom
Magajver

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:13
Prispevkov75
KrajMagi

Malo za razmislek, da se ne boste po?utl ogro?ene samo v kak?ni slabo narejeni in komaj sprijeti ledeni sve?i, al pa pod kak?nim po?enim serakom...

Kar vidte na sliki so materialne posledice mojega bli?njega sre?anja s stebri?kom sred kri?i??a, potem ko me je na kolesu voze?ega in ni? hudega slute?ega od zadaj torpediral mo?ak v Mondeu.

Stebri?ek sem zli?kal s kri?em v predelu trtice, kot za nala?? pa sta vse skupaj iz neposredne bli?ine opazovala dva plava angela (so bli v bistvu trije, je bil tud moj angel varuh zraven pa ?eprav ni plav), sem ju komi prepri?al, da ne rabm re?ilca. Sm se vseen ?el pokazat na urgenco, so mi svetoval par dni po?itka potem pa ?imprej telovadt, da odpravim "musklfibr" v kri?u, sm jih potola?u, da bom ?e kr jutr za?el s telovadbo.

sre?no!

Andrej
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Magajver Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 28, 2005 9:31 pm Odgovori s citatom
uross

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:08
Prispevkov131
Kraj?e?ka

to se je zgodilo najbr? danes, ko sem te za poku?ino najprej jes skor zgazu pri mo??anski ?oli....

upam pa, da nisi zamudu enkratne prilo?nosti, da prasc mondeo (oz. njegova zavarovalnica) pla?a za tvoje du?evno in telesno trpljenje.

P. S.
vir mi je razkril, da je stebri?ek ?e vlo?u to?bo

te ?oferji pa so pizde! UT

?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom uross Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 7:31 am Odgovori s citatom
project manager

Pridružen/-aČet Feb 2005 14:12
Prispevkov110
KrajPrimo? Leban, Ljubljana

Magi...ti si v bistvu sre?en ?louk...samo, da ni ni? huj?ega..jah Moste so nevaren plac..?e ni? drugega, so te vsaj pri lepem grafitu zbili.... Mr. Green...

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 8:01 am Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

Ne vem, kako je kekc v mondeu lahk sploh pomislu, da bi te zgazu?! Haloo ... ?e ti on sve?urina v Damokleju ni n? mogla, pa oni seraki v Droatih ... daaa ... Confused

Hitr okrevi, pa ?e te bo kri? matru, pokli? Olgo, na?tela vse, sam po?enih vretenc ne. Evil or Very Mad

Mi kolesarji pa smo prasci, ve? kolk ?kode si naredu na tistem avtu ... in kt pravi uroSS, da neb slu?ajn pozabu v zavarovalnco zavit! UT
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 3:01 pm Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

lepi niste, pametni pa o?itno ?e manj!
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 5:52 pm Odgovori s citatom
uross

Prispevkov131
Kraj?e?ka

predragi bedni k!

jaz pa mislim, da smo pes, mene?er, stebri?ek in jaz zelo lepi.

dr?i pa, da sem le jaz ?e zelo pameten.

?
---------------------------------------------------------------
?e pa koga spo?tujem so to nekrofili. pa psi!
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom uross Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 5:53 pm Odgovori s citatom
uross

Prispevkov131
Kraj?e?ka

predragi bedni k!

jaz pa mislim, da smo pes, mene?er, stebri?ek in jaz zelo lepi.

dr?i pa, da sem le jaz ?e zelo pameten.

?
---------------------------------------------------------------
?e pa koga spo?tujem so to nekrofili. pa psi!
bli?nje sre?anje
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 1:41 pm Odgovori s citatom
Ur?ka
Gost

Ja, Andrej, kaj je to sedaj ?e tetralogija, ta tvoja bli?nja sre?anja? Upam, da trtica ze popu??a..Pa za tola?bo, nisi edini invalid na ferajnu, tudi meni so danes na travmi odredil vsaj ?est tednov neplezanja, pa fizioterapijo..pa to vse zaradi bedne plastike...sem si po?kodovala tetive na prstu..A2 pulley po?kodba, tipi?na plezalska po?kodba.....?e ?e koga zanima, sem se specializirala...bo treba ustanovit pododsek za invalide, lp ur?ka
Re: bli?nje sre?anje
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 1:59 pm Odgovori s citatom
Poison Ivy

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:35
Prispevkov255
KrajIvana Odič

ur?ka je napisal/a:
bo treba ustanovit pododsek za invalide

velja! hojla, u?eri sva se glih sre?ale, ko si odhajala iz stence. nej ?e dodam, da sm jez tud nehala plezat ?ele po tem, ko so se mi odprli ?tirje ?ulji! kok smo vsi juna?ki Drogar dumb
ker nas je tok invalidkov (te?ajci pa ?e sploh po defaultu), bi lahko ustanovil ta pododsek za invalide, al pa da se vsi invalidni alpinisti vrnejo nazaj v te?ajni?ki sta?. pol boste pa vidl, kok je to grozn Evil or Very Mad
a vas ?e kej boli? Happy

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 3:40 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

Urgenca, alpinistov drugi dom.

Po debatah vidim, da vas je precej zagnanih v ?ankovskem alpinizmu. Pridte, bomo mal ?elod?ke oplaknil. (Ko pride? not levo, pol pa tazadni hodnik desno)
Al pa dejmo ferajn kar na urgenco prestavt. Na primer ob ?etrtkih pri avtomatih za semdvi?e.

Tistle A2 pulley me je spomnil na moje prve obiske na ferajnu, ko sem poslu?al o 6b, A2, Mx in podobnih ?udesih. ?e dobro, da mamo internet.

?im prej?nje okrevanje vsem invalidom. Smile Smile Smile Smile Smile

Matej

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 4:36 pm Odgovori s citatom
labro

Prispevkov386

Ok invalidi ... ?e nekaj pozitivnega! Danes sem na kraj?em mar?u pod Centralca v Tamarju preizkusil prej?nji ?etrtek po?kodovan kolateralni ligament na desnem kolenu. In ... dela!!
K Olgici je treba hodit na terapije, pa je, vam povem ... pa jasno kurje juhce pit, masirat, itd ... Cool
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2005 7:26 am Odgovori s citatom
jelena

Pridružen/-aPet Feb 2005 12:06
Prispevkov195
KrajJelena Kljaji?, Ljubljana

Pozdrav vsem novo pridru?enim ?lanom kripl bataljona od mene in obeh parov mojih kolen (ta mojih in ta rezervnih). ?elim vam ?im prej?nje okrevanje drogar ima ?ljivo
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom jelena Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2005 4:51 pm Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

sm bil enkrat po?kodvan...pa zdej nism ve?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2005 7:45 am Odgovori s citatom
labro

Prispevkov386

?eprov ns ve?ina na tem forumu misl, da bo? posledice nosu ceu ?ivlene. A je blo v glavo, ne? Ja, ja, res neprijetn! Poznam ...
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2005 8:48 am Odgovori s citatom
Najvisja Instanca

Pridružen/-aTor Mar 2005 9:59
Prispevkov231
Krajzadnje guralo

Jasno, da pozna?, ?e pa se ti mo?gani zaradi po?kodbe niso razvijali ?e od drugega leta naprej.

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 2  
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo  Odgovori na to temo