Nikoli ne pozabi?, kako je bilo prvi?

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
FlyingGirl

Ojla!

Zanimajo me va?i za?etni?ki spodrsljaji, nerodnosti, zmage (zaradi katerih ste lebdeli ?e cel teden), ? ?e se jih ?e spominjate :). Evo par mojih:

1.) Prva zimska tura in ?
? pozabim dati gor gama?e nekje na toplem, ampak pol ko vidim, da se res udira. Za?ne se procedura: 1. najprej jih najti v ruzaku, 2. jih pravilno dati gor (s tem da dam dol rokavice, s tem da rokavice narobe obrnem in se nasuje sneg vanje), 3. mokre rokavice dam nazaj na roke, ker pa? nimam ?e enih rezervnih,? prstov na rokah pa ne ?utim ve? ?

2.) Prva zimska tura v mrazu, vetru, snegu in ?
? dobre 3 urce spanja, mogo?e tud malo dehidriracije (petek zve?er v?asih naredi svoje) in skupni izlet s ?olo na Mojstrovko. Najprej vo?nja do vrha Ljubelja ? tri v avtu in vse tri vozimo: V DRUGO!!! GAS!!! SAJ BO ZAGARBILO!!! GAAAS!!!. Jaz pa samo velike oke, bled obraz, ?A bo to res ?lo!?!?? v mislih ? kon?no prispemo do vrha in samo glava na volan: ?Tole ja pa 2 leti mojega ?ivljenja!!!? Pol pa ?e Sajbersam, to bomo delali, pa mogo?e to. Verjetno ne opazi, ampak samo gledam in se spra?ujem, ?e on to resno misli, a ne bi raj?i obrnili in ?li nazaj. Pa gremo proti Mojstrovki. Naredimo, kar imamo namen narediti, le do vrha ne gremo, ker bi nas odpihnilo. Mislim si, da bom ?ez par dni vsa bolna!!! ? Pa nisem!!! Ni? takega, ampak po?utim se kot zmagovalka!!! ?

3.) Prvi? plezanje 500m smeri s 2 urama dostopa in 3 urami sestopa in ?
... plesanje folklore zve?er (cvi?kovo poimenovanje moje hoje :D ).

U?ivajte!

p.s. Idejo za to mi je pa dalo zaspankino turno razdevin?enje!
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

FlyingGirl napisal/-a: ...Najprej vo?nja do vrha Ljubelja ?
verjetno Vrsica
posledica zgodnje jutranje ure :evil:
GIOVANNI

SHE WAS FAT, I WAS DRUNK
[smilie=love sick.gif]
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

kako bi pozabu uno sekundo?!
FlyingGirl

Dragi na? bednik!

No, pa daj napi?i kako svojo zgodbo ... daj nekaj od sebe. Pa naj bo kar se da bedna!!! da se ne bo? izneveril samemu sebi!

Nikoli ne ve?, mogo?e pa naredimo ?e zvezdo iz tebe!
Odgovori