PLEZALNIKI 5.10 ZA VSE

Kupujete, prodajate, iščete si morda izposojate ali celo dajete...
Odgovori
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Evo, oni dan me je poklical nek mo?ak in se predstavil kot predstavnik 5.10 za slovenijo. Ter nam ponudil plezalnike 5.10 pa malo ene druge robe po kao nabavnih cenah.
?e citiram primer njegove ponudbe:
Spo?tovani,
Cene plezalk, navedenih v ceniku, je potrebno povi?ati za stro?ke prevoza ter za DDV; stro?ki prevoza so odvisni od koli?ine - za va? primer 50 kom bi bili stro?ki cca 1 EUR na plezalko, kar pomeni, da je Anasazi VCS, katerega osnovna cena fco Belgija je 56 EUR, pove?ati za cca 1 EUR, dodati davek v vi?ini 11,2 EUR (20% od 56 EUR) in tako dobite ceno fco Ljubljana z DDV, ki je 68,2 EUR oz. 16.343,45 SIT na plezalko.
?elim vam posebej povdariti, da je O'Team agent FiveTen za Slovenijo in Hrva?ko ter da je postopek nabave tak, da naro?ilo oblikujete vi sami, ga po?ljete nam v ter ga mi posredujemo v Belgijo. Tam pripravijo predra?un, ki ga po?ljejo vam in na osnovi katerega vi pla?ate direktno dobavitelju. Ko je po?iljka pripravljena, mi organiziramo prevoz in v cca 2 do 3 dneh je v Sloveniji. Po?iljka se prevzame na na?em naslovu, kjer se tudi pla?a stro?ke prevoza (prevoz organiziramo mi, ker je isti prevoz, ?e ga organizirajo Belgijci, bistveno dra?ji).
Glede predstavitve smo vam na razpolago, termin bi dolo?ili sporazumno - se sli?imo.
Lep pozdrav.
O'Team / Anton


Takole mati?arji, ?e ?elite imeti pocenin plezalke rabim:
- nekoga, ki bo prevzel organizacijo zadeve
- idealno 50 ljudi, ki bi naro?ili plezalke, da dobimo ?e dodaten popust
- pa administratorja, ki mi pove kako in kam pripnem datoteko s cenikom, da si jo lahko ogledajo vsi[/b]
Ne mene več prosit za izpisnice
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

jaz se javim pod drugo ?rtico...
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Bolj bedno ?e si ?ele pri drugi.
Ne mene več prosit za izpisnice
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

Samo tako, v vednost in ravnanje

Podobno ponudbo smo pred cca 2,5 mesecema dobili prek enega od ?P klubov. Ponujena cena je bila okoli 13500 za galileote in tanove velcrote, 13000 za laceup, 12500 za V10. Seveda smo vsi veselo naro?ali. q<b
Potem smo pa ?akali....................................................................... :?


V glavnem, plezalk do danes ?e nimamo, baje so ?e v SLO, denar smo ?e pobrali, upamo jih dobiti ta, ali naslednji teden. Cena pa je v tem ?asu narasla na slabih 18000 za velcrote. Tisti, ki se je menil in orgniziral vso stvar, je zagotovil da "NIKOL VE?!!!" [smilie=real mad.gif]

OK, so ?e zmeraj cenej?i, kot kjerkoli (razen Arca :wink: ), ampak tistim, ki jih nujno rabite, te variante ne bi priporo?il. Gotovo pa organizacije ne bi priporo?il komu s prepolnim delovnikom in slabimi ?ivci. q<y

LP
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

Po lastni slabi izku?nji bi vam svetoval, da vzamete tisti par plezalk, ki ste ga nataknili na nogo in vam je bil OK. Torej taka naro?ila v neznano znajo privesti do neprijetnih presene?enj.

Pri ostali opremi ni take panike; camalot je pa? camalot, ?e je le izvor zanesljiv, ?trik je ?trik, posebnih presene?enj ni pri?akovati.
Plezalke pa so delikatne, posebno take tamale cifre za frikat. Perko trdi, da se serije razlikujejo med sabo, v?asih so malo druga?e za?ite pa to. Skratka, lahko se vam zgodi, da isti model in ista cifra nenadoma nista ve? optimalna.
Da ne govorimo, da so nove VCS anasazi velcro ve?je 1/2 cifre (in druga?ne), sam sem pre?altal iz 43 na 42, ampak sem vzel malo manj?e.
Pa naro?ajte v UK cifrah, sicer bo pri zme?njava.
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Odgovori