V Planinskem društvu Ljubljana-Matica ponujamo zaposlitev v planinski koči »Dom na Komni«.

K sodelovanju vabimo vse, ki bi se nam radi pridružili v letošnji poletni planinski sezoni.

Razpisano delovno mesto: kuhar

Od kandidatov pričakujemo:

• ustrezno izobrazbo oz. praktično znanje in pridobljene izkušnje za opravljanje del;
  • poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP;
  • sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami;
  • osebno urejenost in sposobnost dela v skupini;
  • v času opravljanja del bivanje v koči.

Kandidati naj svojo vlogo s kontaktnimi podatki, krajšim življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev in predvsem z opisom dosedanjih delovnih izkušenj pošljejo najkasneje do 14. maja 2021 na e-mail: ales.jenko@pd-ljmatica.si ali po pošti na naslov: Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova ulica 8, 1000 Ljubljana

Dodatne informacije na telefon:

• 040 695 785 (Aleš Jenko) ali
  • 040 620 784 (oskrbnica Mateja Zupan)

S kandidati bodo pred dokončno izbiro opravljeni osebni razgovori, na katerih bodo seznanjeni o vseh podrobnostih in pogojih za opravljanje del.

V besedilu uporabljeni izrazi, zapisani v moški obliki, so uporabljeni kot nevtralni za moške in ženske.