In smo šli.

Med dostopom je bilo vroče, saj je bilo še precej jasno, potem se je zoblačilo in je bilo ravno prav za plezat, na vrhu nas je objela megla, nekje na sredini sestopa pa še naprala nevihta.
na vrhu

Med sestopom smo bolj zaradi slikce, kot resnične potrebe, malo počili.

