Kogel, družinsko v Virensu

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Evil Eve
Prispevkov: 199
Pridružen: 06 Dec 2005, 09:30
Ime in priimek: Eva Grosek

Za včerajšnji cilj, Virensovo smer v Koglu, je dal idejo fotko Karl. Ker niti Ana niti jaz v Koglu še nisva bili, je predlagal, da nama pokaže, kje to je.

In smo šli.
Slika

Med dostopom je bilo vroče, saj je bilo še precej jasno, potem se je zoblačilo in je bilo ravno prav za plezat, na vrhu nas je objela megla, nekje na sredini sestopa pa še naprala nevihta.


na vrhu
Slika

Med sestopom smo bolj zaradi slikce, kot resnične potrebe, malo počili.
Slika
... da začutim, da živim...
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Lepo, da ste se spravili plezat navkljb slabemu vremenu.
Izi
Odgovori