Danes sem šel skupaj z Mico,Mojco, Urošem in Klemnom pogledat nad Vršič. Najprej po Pripravniški gor, pa naokoli dol spet do vstopa v Butinarjevo. ..Potem pa seveda še na vrh M.Mojstrovke.
Obe grapi kar dobro narejeni. V Butinarjevi je bilo malo za popraskat.
Precej turnih smučarjev. Vreme pa topšit.
Cesta je splužena. Čeprav nam zjutraj nekako ni šlo in smo nataknili verige...
Pripravniška in Butinarjeva grapa
Topšit dan
Prilagam slikice:

Pripravniška

Če nas ušesa ne varajo, je bil v Butinarjevi tudi Javoršek

Klemen, ki se mu ni dal it do vrha M.M.

Ostala druščina

Povezava do ostalih slik:
http://goo.gl/zKMfd

Pripravniška

Če nas ušesa ne varajo, je bil v Butinarjevi tudi Javoršek

Klemen, ki se mu ni dal it do vrha M.M.

Ostala druščina

Povezava do ostalih slik:
http://goo.gl/zKMfd
