Grape v Vrtači; Leva,Centralna, varianta Desnega Y in Južna

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Danes je bil nad meglo res čudovit dan.Pred poslabšanjem vremena je zima pokazala malo več "energije". Megla je vztrajala precej visoko, pa še tam je imela ves čas neke "prebliske", ali bi ali ne bi..pa tudi veter je šel do "kosti".
Grape pa vse štiri normalno plezljive, le Desni Y ima visok skok, ki pa je tudi v precej boljših snežnih razmerah zunaj (ne pa vedno).Centralna ni smučljiva brez odpenjanja dilc, še manj Leva. Južna grapa pa, kar je grape še mogoče (trde-ledene zelo globoke stopinje pešcev), dolgo prečenje do Zelenice pa je večji del brez "krpice" snega.Po smučišču pa nima smisla zgubljati besed, nekateri prismučajo nekaj korakov do avta....kao.
Saj bo že v ponedeljek boljše.

https://picasaweb.google.com/1091719430 ... JuznaGrapa#
Džoni
Odgovori