do Cicove koče na Dovški babi

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Kako nevarni so gozdovi na Notranjskem, sem imel priliko spoznati pred dvema nočema, na gorenjskem jo led gozdovom ni tako "zagodel", je pa to storil sneg.
Današnja otoplitev v višinah je iz snega naredila "brozgo", iz katere se poceja voda, že tako naporna hoja čez in pod vsa podrta drevesa je bila tako še bolj.Snega je zelo veliko, na Dovjem čez meter, z avtom sem se peljal "le" pogledat kako je v vasi, parkiral sem nato pri kampu....
Smučarija čez gozdove bo to sezono skoraj nemogoča, podrtega drevja je zelo veliko, iglavci so jo bolje odnesli, listavci pa....žalostno je videti vse skupaj.Tudi slikati nisem imel volje....
Smučarija: brez komentarja

https://picasaweb.google.com/1091719430 ... CicoveKoce#
Džoni
Odgovori