Ko smo jih enkrat najdl v ?bunju ob polno?i je blo pa sploh fino
Plezarija je res vrhunska, dost zahtevna v primerjavi s Paklo! Psihozi se ne izogne?
Ve? nej povejo slike! http://www.planinskodrustvo-ljmatica.si ... =114&pos=0
Aja, pa veter vsaketoliko malce zapiha. Malce ve? kot ponavadi. Piha itak skoz, ko pa malce bolj se pa prime? prve stvari ki je pri roki. In to sredi psihoti?ne 4b plate ni ni?
lepo smo se mel!
