Dabarski kukovi

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Zoki se je izkazu!
Ko smo jih enkrat najdl v ?bunju ob polno?i je blo pa sploh fino ;)
Plezarija je res vrhunska, dost zahtevna v primerjavi s Paklo! Psihozi se ne izogne? :oops:
Ve? nej povejo slike! http://www.planinskodrustvo-ljmatica.si ... =114&pos=0
Aja, pa veter vsaketoliko malce zapiha. Malce ve? kot ponavadi. Piha itak skoz, ko pa malce bolj se pa prime? prve stvari ki je pri roki. In to sredi psihoti?ne 4b plate ni ni? :cry: sam se da :evil:
lepo smo se mel!
fuk je kranjcem v kratek čas
Odgovori