mala mojstrovka, izlet s solo

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Angel Ann
Prispevkov: 145
Pridružen: 06 Dec 2005, 01:32
Ime in priimek: ana, lj

izlet uceri je bil res super:)
sonck, sajba, dobra druzba.
poleg tega smo zvedl tut velik o plazovih, zolnah, resevanju...
gor smo sli pes, dol pa kr po riti:)
nasi fantje fotografi bi pa loh ksno fotko sm nalimal
altius, CITIUS, fortius..
Odgovori