ker je men blaz pobegnu v chamonix, je se ana pustila davorja doma:) (z vrocino)
js sm se prepustila njenemu vodstvu in mahnili sva jo v lep dan.
na lipanci sva se malo posoncili, potem pa na debelo pec. tam sta nama druzbo delali se dve kavki, ki sta z veseljem pozobali anin cokoladni corny...
ko sva se nauzili lepega razgleda, sva sibali dol. po poti sva ugotovili, da imajo hribi res zdravilno moc. ano je nehala boleti rama, mene pa grlo.
jaz pa sem pozabila na vse nenarejene izpite za katere me sploh ne skrbi vec
magic
