debela pec

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Angel Ann
Prispevkov: 145
Pridružen: 06 Dec 2005, 01:32
Ime in priimek: ana, lj

namesto frikat, sva se z ano odlocili za hribe..
ker je men blaz pobegnu v chamonix, je se ana pustila davorja doma:) (z vrocino)
js sm se prepustila njenemu vodstvu in mahnili sva jo v lep dan.
na lipanci sva se malo posoncili, potem pa na debelo pec. tam sta nama druzbo delali se dve kavki, ki sta z veseljem pozobali anin cokoladni corny...
ko sva se nauzili lepega razgleda, sva sibali dol. po poti sva ugotovili, da imajo hribi res zdravilno moc. ano je nehala boleti rama, mene pa grlo.
jaz pa sem pozabila na vse nenarejene izpite za katere me sploh ne skrbi vec :rock:
magic
Zadnjič spremenil Angel Ann, dne 16 Mar 2007, 08:44, skupaj popravljeno 1 krat.
altius, CITIUS, fortius..
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Ubistvu nimam vročine, verjetno sta Ane sklepale po tem k sm tok vroč (hot) :P :P :P
Sm pa prehlajen in se počutim kt drek
Plezajte še namest mene
ajd
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
ortich
Prispevkov: 170
Pridružen: 21 Feb 2007, 12:07
Kontakt:

kje je schamonix ne vem,sm v chamonixu :D
kavke pa so ji vrjetn hornija pojedle?!
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Spasiba, sočustvujem! Sm bil tut js cel tedn gnil :(
Zdravje vsem :) u schamonixu in chamonixu :evil:
fuk je kranjcem v kratek čas
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Sem zamenu semering u nosu, tko da mi ne teče več iz njega - sm pripravljen na nove izzive :P :P :P
Myspacebuttonisbroken
Odgovori