DKV

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

No pa nama je končno ratal- Ani Rosi in meni namreč. Zakaj končno, ker sva bila oba že ene parkrat zmenjena za to prečudovito smer, pa so nama obema pot prekrižale poškodbe....
Smerca je odlična, dostopa ni preveč, sestop pa tud ni tok grozn kot nekateri praute da je!
ouvr end aut
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori